fbpx

Облік днів відпустки в 1С:Підприємство УТП

otpuska-v-1s-utp

Для того, щоб добре працювати необхідно добре відпочивати. Відпустка – свого роду перезавантаження, можливість відновитися і з новими силами приступати до роботи. Кожен співробітник відповідно до законодавства України має право на такі канікули. Звичайно, співробітники можуть брати відгул і з інших причин – у зв’язку з вагітністю та пологами, по догляду за дитиною і т.д. Облік відпусток необхідний для реалізації кадрової політики підприємства.

З цією метою існує доопрацювання для конфігурації 1С:Підприємство Управління торговим підприємством. Дана система дозволяє встановити скільки днів співробітник буде відсутній на робочому місці. Також доступна можливість відстежувати використані дні. Таким чином керівники, без зайвих витрат часу, отримують інформацію про залишки відпустки або їх відсутність.

Вартість доробки – Уточнюйте

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Дана доробка – зручний інструмент кадрового обліку. З його допомогою управлінці і співробітники можуть дізнатися точну інформацію про кількість днів відпустки, їх використання, компенсацію. При необхідності показники можна виправити, щоб не допускати помилок і упущень.

У головному меню інтерфейсу додана підсистема “Облік відпусток”

Як працює ця підсистема:

У регістрі відомостей “Призначені щорічні відпустки працівникам” – встановлюється кількість днів відпустки, що нараховуються працівнику.

Документом “Відпустка організації” фіксується кількість проведених днів відпустки за певний період

Є можливість документом “Відпустка організації” зафіксувати компенсацію днів відпустки та скорегувати дні відпустки.

Звіт по використанню відпусток, покаже кількість вже проведених днів по періодам і кількість днів відпустки, які ще належить надати.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит