fbpx

Доповнення та розробки для конфігурацій 1С:Підприємство

Замовити розробки конфігурації 1С:Підприємство можна у нас! Компанія пропонує свої послуги з доопрацюванням програмних продуктів під вимоги Вашого бізнесу. Нижче Ви можете ознайомитися з запропонованими розробками або звернутися по допомогу до наших фахівців для оцінки доопрацювання по Вашому ТЗ.

Перелік доповнень, розробок, модулів і розширень для "1С:Підприємство"

Вивантаження документа «Зарплата до виплати організацій» у зовнішній DBF файл для «IFobs» (банки Південний, ПУМБ, Альфа Банк і т.д.) для конфігурацій: Управління торговим підприємством, ред. 1.2 і Зарплата і управління персоналом для України ред. 2.1.

3200,00 грн.

Рішення для конфігурації 1С:Підприємство УТП – “Облік днів відпустки”. Додана в інтерфейс підсистема дозволяє реалізувати ряд базових задач при веденні відпусток в компанії.

У стандартній конфігурації УТП для України відсутня форма ТТН на відпуск нафтопродуктів, але ми це виправили! Вартість доробки.

3700,00 грн.

У типовій конфігурації «1С:Підприємство. Управління торговим підприємством» присутній звіт «Головна книга». А ми зробили його зручнішим!

Доопрацювання будь-яких друкованих форм будь-якої складності. Зміна існуючих і створення нових документів, які відсутні в програмі.

Розширте типовий функціонал передачі первинних документів з систем автоматизації бізнесу з нашим автоматичним завантаженням і вивантаженням документів.

3920,00 грн.

Даний модуль розроблений для користувачів, які здійснювали перехід з релізу “Бухгалтерія” 1.2 на 2.0, в якій табель обліку робочого часу не був реалізований. Тому ми вирішили розробити дане розширення, яке задовольнить потреби в обліку і контролі робочого часу персоналу. Також дана опція необхідна для розрахунку заробітної плати.

Прискорюйте і оптимізуйте роботу співробітників з нашою доробкою, і оформлюйте необхідну документацію за дві секунди, з мінімальними помилками.

9600,00 грн.

Розширення в 1С:Підприємство – зміни програми для оптимального виконання завдань клієнта. В результаті Ви отримуєте простоту оновлень типової конфігурації та необхідні доопрацювання. Компанія А4 надає клієнтам комплекс послуг по розширенню функціоналу типових конфігурацій 1С:Підприємство.

Команда сертифікованих розробників і аналітиків виконують якісні доопрацювання різної складності:

 • Створення бухгалтерських, управлінських, аналітичних та комплексних звітів;
 • Доопрацювання друкованих форм для документів c нуля і зміна існуючих;
 • Написання обмінів між базами даних;
 • Перенесення і копіювання довідкової інформації як всередині бази, так і між декількома базами;
 • Написання обробок по автозаповненню і автовідправленню даних;
 • Створення модулів для конфігурації, які включають взаємопов’язані документи, звіти, специфічні друковані форми і обмін із зовнішніми джерелами;
 • Написання обробок для обміну з клієнт-банком;
 • Створення доробок для перевірки заповнення та контролю за проведенням документів;
 • Оптимізація бізнес-процесів;
 • Розробка, зміна і доопрацювання інтерфейсів конфігурацій;
 • Якісне оновлення конфігурацій зі змінами.

Команда компанії А4 віддалено виконує доопрацювання будь-якої складності та налаштування програм. Фахівці оперативно та якісно складають технічне завдання з описом процесу доопрацювань і етапів впровадження з урахуванням всіх наданих Вами вимог, що в кінцевому результаті суттєво підвищує ефективність роботи в програмі. Ви можете бути впевнені в працездатності програмного забезпечення, розробкою якого займаємося ми.

Звернувшись в нашу компанію Ви зможете встановити модулі та додати розробки 1С:Підприємство, які потрібні саме Вам. Зв’яжіться з нашими фахівцями і отримайте детальну інформацію по Вашому питанню!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит