fbpx

Для чого потрібні модулі та доповнення 1С:Підприємство і BAS?

moduli-i-dopolneniya-dlya-1s-i-bas

Сьогодні ми розглянемо для чого потрібні модулі та доповнення 1С:Підприємство і BAS. Розберемо, чим вони корисні для користувачів даних програмних продуктів.

Не завжди функціональні можливості типової конфігурації можуть задовольнити потреби підприємства. Найчастіше такі ситуації виникають, коли діяльність організації специфічна. Тоді для продуктивного виконання бізнес-процесів потрібно провести оптимізацію прикладного рішення.

У таких випадках звертаються до фахівців, які можуть провести доопрацювання програм. Після здійснення такого роду робіт користувач отримує систему автоматизації, яка орієнтована на потреби конкретного бізнесу і дозволяє ефективно виконувати поставлені завдання.

Що таке модулі та доповнення 1С:Підприємство і BAS та для чого вони потрібні?

Доповнення даних програмних продуктів – корективи, що вносяться в конфігурацію. Вони спрямовані на оптимізацію виконання завдань, які стоять перед користувачем. Необхідність знімати з підтримки прикладне рішення зі змінами відсутня. В результаті зберігається простота оновлень програми, а також доступні потрібні доопрацювання.

У момент запуску конфігурації, після її поновлення, платформа автоматично об’єднує програму і необхідні доповнення. Так що Ви продовжуєте працювати в системі з необхідними правками.

Модулі прикладних рішень – файли, де зберігається програмний код. Функція даних об’єктів – забезпечити роботу системи на кожному етапі діяльності.

Їх класифікують наступним чином:

 • Серверні – компіляція проходить на стороні сервера;
 • Клієнтські – процедура реалізується на стороні клієнта;
 • Комбіновані – процес може відбувається на кожній із зазначених сторін.

Компіляція модулів може здійснюється на:

 • Тонкому клієнті;
 • Товстому клієнті;
 • Сервері.

Доступно безліч модулів, які регулюють функціонування програмних продуктів. Також з їх допомогою користувач вирішує поставлені завдання і оптимізує роботу.

Модулі та доповнення 1С:Підприємство і BAS

Можна зробити висновок, що модулі і доповнення необхідні для оптимального виконання завдань. Вони дозволяють забезпечити функціонування програмних продуктів таким чином, щоб вони максимально задовольняли потреби бізнесу. У нас Ви можете замовити роботи по доповненням прикладного рішення. На нашому сайті можна дізнатися які модулі, розширення для 1С:Підприємство і BAS ми проводимо, а також їх вартість.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит