Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Моделювання бізнес-процесів в BAS ERP

Компанія А4 надає послугу з моделювання, що представляє собою другий етап проекту впровадження ERP-систем. Це скоріше не окремий етап, а частина першого етапу – передпроектного дослідження.

На цьому етапі аналітики нашої компанії вивчають функціонування підприємства, виявляють проблемні місця, простежують взаємозв’язок різних процесів і описують їх. При цьому співробітники компанії А4 проводять аудит бізнес-процесів підприємства. Тому що для переходу на нове програмне забезпечення необхідно мати чітке розуміння і уявлення про функціонування підприємства і упустити значущих бізнес-процесів.

Мета проведення моделювання

Мета моделювання – налаштувати демоверсію системи та максимально відобразити процеси замовника в типовому варіанті без доробок.За допомогою моделювання фахівці оцінюють можливість застосування обраного продукту, виявляють «точки розриву», де функціональність продукту не покриває потреби замовника, і, головне, наочно показують це фахівцям замовника.

Що собою являє моделювання BAS ERP?

Аналітики нашої компанії налаштовують вибраний продукт, вводять наскрізні приклади з реальними даними замовника – товари, продукцію та специфікації на її випуск, покупців, постачальників і договори з ними, в різних валютах і т.д. Таким чином, наші фахівці імітують виконання бізнес-процесів і бізнес-функцій з урахуванням всіх вимог до них. Потім вони отримують друковані форми документів, формують звітність типової системи та демонструють результати замовнику.

Даний етап впровадження ERP-систем дозволяє оцінити обсяг доопрацювання конфігурації, сформувати перелік необхідних нових функціональних можливостей з урахуванням вже набраних кейсів. Це важливо, тому що замовник наочно бачить, як реалізовані процеси в типовому продукті, і вже на цьому етапі він може відмовитися від частини майбутніх програмних робіт, мінімізуючи фінансові та часові витрати. При цьому замовник має достатньо часу на зміну своїх бізнес-процесів так, щоб вони відповідали типовому рішенню.

Хто виконує моделювання ERP?

У складних системах, таких як BAS ERP, міститься велика кількість налаштувань – констант, а також різноманітних налаштувань для нормативно-довідкової інформації кожної підсистеми. Поведінка програми в цілому строго залежить від цих зазначених при налаштуванні параметрів.

Критичним є те, що незнання можливостей типового продукту неминуче призведе до надмірного проектування та додаткових програмних робіт. А такі роботи збільшать не тільки бюджет проекту, а й подальшу вартість володіння продуктом на багато років вперед. Тому, що при всіх подальших оновленнях системи в зв’язку зі змінами в регламентованому обліку необхідно буде враховувати ці зайві доопрацювання.

Обсяг функціональних можливостей BAS ERP настільки значний, що знати всі її підсистеми одному спеціалісту складно. Передбачені різні сертифікати фахівців з різних підсистем. Враховуючи вищевикладене, настройку та моделювання повинні виконувати виключно підготовлені аналітики потрібного профілю і з необхідним досвідом, вкрай бажано – сертифіковані за відповідними підсистем.

Чи обов'язково проводити моделювання?

Ні, не обов’язково. Але з урахуванням цілей даної роботи, її наочності для фахівців замовника, а також можливості відмовитися від частини майбутніх програмних робіт і мінімізації витрат, моделювання бізнес-процесів необхідно.

Продукт класу BAS ERP настільки складний та настільки гнучко настроюється, що без моделювання його впроваджувати не варто. Тому, що способів досягнення результату можна домогтися різними способами. На цьому ж етапі, в залежності від деталізації обліку замовника, можна і потрібно відразу визначитися з настройками системи. Наприклад, як вести деталізацію взаєморозрахунків з контрагентами, яка буде валюта управлінського обліку, для яких видів номенклатури потрібен облік по серіях і так далі. Всі ці дані будуть використовуватися при розробці системи та при пусконалагоджувальних роботах. Ми з вами вже не будемо пробувати і експериментувати, а настройка системи буде заздалегідь узгоджена з відповідальними особами.

Крім перерахованого, є ще один додатковий бонус від цієї роботи. На самому початковому етапі проекту фахівці замовника знайомляться з новою системою, що полегшує їм подальшу прийомку програмних робіт.

BAS ERP

BAS ERP

Докладніше про програму

Чому варто вибрати послуги компанії А4?

Кожне підприємство – це унікальний “організм”, сукупність різних механізмів. Наші фахівці практикують індивідуальний підхід до клієнтів. Впровадження ERP-систем – це складна процедура, яка вимагає досвіду, навичок і вміння швидко та якісно оцінювати ситуацію, що склалася. Ми володіємо даними якостями, з 2017 по 2021 рік ми успішно здійснили 4 проекти впровадження і ще 7 знаходиться на стадії реалізації.

Наша команда – це професіонали, які виконують свою роботу на високому рівні. Скориставшись послугами компанії А4 Ви оптимізуєте діяльність підприємство, зможете підвищити ефективність та продуктивність роботи.

Розробити модель Вашої майбутньої системи ми зможемо після ретельного дослідження. Якщо у Вас є питання, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання