fbpx

Мобільний додаток 1С:Підприємство Управління невеликою фірмою (УНФ)

Мобільний додаток 1С:Підприємство є одним з найпопулярніших програмних забезпечень. Мобільні додатки 1С:Підприємство для андроїд і ios на сьогоднішній день є необхідністю при управлінні компанією з будь-якою сферою діяльності. Воно дозволяє мати цілодобовий доступ, незалежного від вашого місцезнаходження до адміністративного і фінансового обліку вашого бізнесу, аналізувати звітність з будь-якої точки світу без прив’язки до офісу.

Крім стандартних версій, група компаній А4 пропонує рішення для власників малого бізнесу “1С:Підприємство управління невеликою фірмою для мобільної роботи”. Дане рішення дозволяє власникам невеликих торгових, виробничих, або надающих послуги підприємств підвищити ефективність роботи своїх співробітників, відстежувати всі бізнес процеси і контролювати їх.

1С:Підприємство на андроїд, ios має можливості для ведення фінансового та управлінського обліку в фірмах з невеликою кількістю співробітників. А також для ведення невеликого документообігу.

a4_unf_mobile

1С:Підприємство мобільний додаток “Управління невеликою фірмою” дозволяє керівнику одержувати прямий доступ за допомогою інтернету до всієї документації і звітності. Таким чином уникнути гір паперів, папок зі звітами і т.д. Програмне забезпечення містить всі дані про фінансову діяльність, продажі, складські залишки, клієнтських замовленнях. 1С:Підприємство розробка мобільного додатка дозволяють виробляти електронний облік бізнес процесів, замість паперового тобто, ви отримуєте доступ до будь-якої звітності та її оперативного аналізу.

1С:Підприємство для мобільних пристроїв має наступні можливості:

 • Зберігання всієї вашої бази клієнтів, а також пов’язаної інформації по кожному клієнту
 • Синхронізація з програмою 1С:Підприємство
 • Дані про закупівлі, товарні залишки і продажу
 • Доступ до актуальних цін і залишків, формування замовлень на підставі цих даних
 • Проводити оплату і відвантаження товару поза офісом, не прив’язуючись до комп’ютера
 • Доступ до базових фінансових операцій

1С:Підприємство мобільний додаток “Управління невеликою фірмою” постійно розвивається, наші програмісти при його впровадженні враховують специфіку кожного замовника. Користування цією програмою дозволять вам удосконалювати свій бізнес, підвищити його ефективність і як підсумок – збільшити прибутковість підприємства.

Функціональні можливості

Мобільний додаток «УНФ» призначене для роботи із замовленнями на смартфонах і планшетах в операційних системах iOs і Android.

 • Швидкий і зручний оперативний облік замовлень, в тому числі відбір замовлень за ознаками “неоплачені”, “невідвантажений”, а також за іншими критеріями.
 • Ведення бази покупців і постачальників з їх телефонами та електронними адресами.
 • Облік товарів: залишки на складі, закупівельна ціна, ціна продажу.
 • Облік оплати замовлень, звіт по руху грошових коштів.
 • Відправлення рахунків на оплату за e-mail і SMS.

Крім автономної роботи, мобільний додаток «1С:Підприємство УНФ» повністю сумісний з повноцінною програмою «УНФ. Управління невеликою фірмою “для ПК або в” хмарі “:

 • між додатками легко налаштовується обмін інформацією про нові замовлення, оплату замовлень, залишків товарів;
 • підтримується робота як з одного мобільного пристрою, так і з декількох смартфонів або планшетів різних платформ.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит