fbpx

Мобільний додаток 1С:Підприємство Управління невеликою фірмою (УНФ)

Мобільний додаток 1С:Підприємство є одним з найпопулярніших програмних забезпечень. Мобільні додатки 1С:Підприємство для андроїд і ios на сьогоднішній день є необхідністю при управлінні компанією з будь-якою сферою діяльності. Воно дозволяє мати цілодобовий доступ, незалежного від вашого місцезнаходження до адміністративного і фінансового обліку вашого бізнесу, аналізувати звітність з будь-якої точки світу без прив’язки до офісу.

Крім стандартних версій, група компаній А4 пропонує рішення для власників малого бізнесу “1С:Підприємство управління невеликою фірмою для мобільної роботи”. Дане рішення дозволяє власникам невеликих торгових, виробничих, або надающих послуги підприємств підвищити ефективність роботи своїх співробітників, відстежувати всі бізнес процеси і контролювати їх.

1С:Підприємство на андроїд, ios має можливості для ведення фінансового та управлінського обліку в фірмах з невеликою кількістю співробітників. А також для ведення невеликого документообігу.

a4_unf_mobile

1С:Підприємство мобільний додаток “Управління невеликою фірмою” дозволяє керівнику одержувати прямий доступ за допомогою інтернету до всієї документації і звітності. Таким чином уникнути гір паперів, папок зі звітами і т.д. Програмне забезпечення містить всі дані про фінансову діяльність, продажі, складські залишки, клієнтських замовленнях. 1С:Підприємство розробка мобільного додатка дозволяють виробляти електронний облік бізнес процесів, замість паперового тобто, ви отримуєте доступ до будь-якої звітності та її оперативного аналізу.

1С:Підприємство для мобільних пристроїв має наступні можливості:

 • Зберігання всієї вашої бази клієнтів, а також пов’язаної інформації по кожному клієнту
 • Синхронізація з програмою 1С:Підприємство
 • Дані про закупівлі, товарні залишки і продажу
 • Доступ до актуальних цін і залишків, формування замовлень на підставі цих даних
 • Проводити оплату і відвантаження товару поза офісом, не прив’язуючись до комп’ютера
 • Доступ до базових фінансових операцій

1С:Підприємство мобільний додаток “Управління невеликою фірмою” постійно розвивається, наші програмісти при його впровадженні враховують специфіку кожного замовника. Користування цією програмою дозволять вам удосконалювати свій бізнес, підвищити його ефективність і як підсумок – збільшити прибутковість підприємства.

Мобильное приложение «УНФ» предназначено для работы с заказами на смартфонах и планшетах в операционных системах iOs и Android.

Функциональные возможности

 • Быстрый и удобный оперативный учет заказов, в том числе отбор заказов по признакам “неоплаченные”, “неотгруженные”, а также по другим критериям.
 • Ведение базы покупателей и поставщиков с их телефонами и электронными адресами.
 • Учет товаров: остатки на складе, закупочная цена, цена продажи.
 • Учет оплаты заказов, отчет по движению денежных средств.
 • Отправка счетов на оплату по e-mail и SMS.

Помимо автономной работы, мобильное приложение «1С:УНФ» полностью совместимо с полноценной программой «УНФ. Управление небольой фирмой” для ПК или в “облаке”:

 • между приложениями легко настраивается обмен информацией о новых заказах, оплате заказов, остатков товаров;
 • поддерживается работа как с одного мобильного устройства, так и с нескольких смартфонов или планшетов разных платформ.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит