fbpx

Мобільний додаток 1С:Підприємство – А4 Звіти

Мобільні гаджети сьогодні виконують не тільки свою основну функцію дзвінків або розваг, а стали потужним бізнес інструментом. Мобільний додаток 1С:Підприємство дозволяє управляти підприємством, аналізувати звітні дані та бачити всю актуальну інформацію по бізнес-процесам компанії в будь-якій точці світу зі свого смартфона або планшета.

Група компаній А4 вже багато років працює з установкою стандартної версії 1С:Підприємство для мобільних пристроїв. І на основі зібраних даних і побажань клієнтів, ми розробили своє власне програмне забезпечення Мобільний додаток 1С:Підприємство А4 Звіти.

Наші співробітники розробили багаторівневу систему захисту даних, що гарантує сторонній доступ до них. 1С:Підприємство андроїд або ios дозволяє вам моментально отримувати доступ до всієї актуальної інформації про обороти грошових коштів, та виробничі процеси, які відбуваються у вашій компанії в будь-який момент, незалежно від того, де ви знаходитесь. 1С:Підприємство мобільна платформа, яка дозволяє керувати робочим процесом і аналізувати всі дані для безперебійної та ефективної роботи.

а4_отчеты_1С

На сьогоднішній день мобільний додаток 1С:Підприємство: А4 Звіти включає в себе наступні звіти для b2b ринку:

 • 1С:Підприємство для android і ios дозволяє бачити звітність по коштах, їх обороту
 • Дані по товарних запасах. Ви в будь-який момент можете проконтролювати залишки для ефективного поповнення складу товарними одиницями
 • 1С:Підприємство для мобільних пристроїв дозволяє формувати звітні дані по продажах
 • Контроль дебіторської заборгованості
 • Отримувати заявки, що вимагають вашої затвердження для витрати коштів компанії
 • Доступ до документів із замовленнями покупців

Розробка мобільних додатків 1С:Підприємство в групі компаній А4 відбувається на постійному рівні. Це дозволяє нам впроваджувати різний функціонал під потреби кожного окремого замовника.

Мобільний додаток «А4: Звіти» – унікальна розробка Групи компаній А4, яка дозволить миттєво отримувати інформацію про виробництво, продажу та оборотах грошових коштів прямо з бази Вашої програми. Додаток працює з декількома рівнями захисту, що забезпечує надійний захист Ваших даних.

В даний момент, в додатку «А4: Звіти» включені типові звіти для ринку b2b:

 • Звіти по коштах;
 • Звіти по товарних запасах;
 • Звіти з продажу;
 • Звіти по дебіторської заборгованості;
 • Документи Заявки на витрачання грошових коштів з можливістю їх затвердження;
 • Документи Замовлення покупця (перелік виставлених рахунків покупцям).
  Перелік доступного типового функціоналу постійно розширюється, а за запитом клієнта, в додаток, дописується унікальний функціонал. Також, є можливість брендування додатки логотипами і колірними схемами Вашої компанії.

Щоб встановити програму зробіть клік по зображенню нижче:

Мобільний додаток Звіти

Детальну інформацію про програму «А4: Звіти», його скріншоти і функціонал можна подивитися в статті на нашому блозі перейшовши за посиланням.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит