fbpx

Мобільний додаток 1С:Підприємство

мобильное приложение 1с

Планшети і смартфони вже кілька років є повноцінною частиною нашого життя – особистого і професійного. Більшість комп’ютерних програм за останні 5 років плавно перекочували в мобільні пристрої і дозволяють тепер використовувати їх в будь-який час і в будь-якому місці.

Мобільний додаток 1С:Підприємство для України не є винятком і також є для користувачів iOS і Android. Мобільна платформа 1С:Підприємство для деяких сфер бізнесу, є не примхою, а справжньою необхідністю. З його допомогою в найкоротші терміни можна приймати важливі рішення, бути в курсі всіх оновлень в компанії і своєчасно використовувати всю важливу інформацію.

Цілком природно, що мобільний додаток 1С:Підприємство дає вашій компанії цілий ряд переваг:

 • ви можете підвищити ефективність роботи кожного співробітника. Наприклад, торгові представники можуть оформляти заявки віддалено, що прискорить процес продажів і підвищить їх
 • 1С:Підприємство для ios і для андроїд істотно підвищить показники по швидкості прийняття рішень. Тепер не варто дзвонити в офіс для уточнення складських залишків і т.д. Вся інформація під рукою в смартфоні або планшеті. У свою чергу, клієнт не витрачає дорогоцінний час на очікування, що є для вас великою перевагою перед конкурентами
 • 1С:Підприємство мобільна платформа дозволяє співробітникам мати доступ до всієї необхідної і важливої ​​інформації, де б вони не знаходилися
 • відстеження звітності і своєчасний її контроль. Тепер всі показники у вас під рукою і ви можете в будь-який момент на них поглянути

1С:Підприємство для України мобільний додаток, розробка якого є проривом та несе в собі конкретні завдання, а саме – організацію і контроль всіх віддалених робочих місць.

Розробка мобільного додатку 1С:Підприємство для вашого бізнесу починається з ваших вимог і потреб. Наша компанія враховує всі ваші побажання, сферу діяльності і т.д. для того, щоб ви отримали унікальний продукт, який на 100% задовольнить всі ваші вимоги.

Ціна на мобильний додаток 1С:Підприємство

Назва продуктуЦіна
Мобільний дотаток “А4 Звіти”Уточнюйте
Мобільний дотаток “Управління невеликою фірмою”Уточнюйте

Можливо ми повторюємо, що мобільні пристрої та планшети вже давно стали невід’ємною частиною нашого життя. Бізнес не є винятком, більш того, такі пристрої є життєво важливим інструментом для оперативного прийняття рішень і розвитку компанії в цілому.

Торгова марка 1С:Підприємство йде в ногу з сучасними тенденціями і активно розвиває напрямок мобільних додатки 1С:Підприємство для смартфонів і планшетів на платформах iOS і Android.

Використання мобільних додатків 1С:Підприємство дає незаперечні переваги для компанії:

 • Ефективна організація віддалених робочих місць;
 • Оперативний доступ до корпоративної інформації, не обмежений місцем і часом;
 • Значно скорочується час прийняття рішень;
 • Підвищується ефективність роботи співробітників;
 • Скорочується час для підготовки звітності.

Користувач може встановити мобільний додаток на свій пристрій скачавши його з магазину додатків App Store або Google Play. Дистрибутив мобільного додатка містить:

 • мобільний додаток;
 • мобільну платформу;
 • додаткові файли.

Основним призначенням мобільних додатків є організація віддалених робочих місць для прикладних рішень, що функціонують на стаціонарних комп’ютерах. З такими додатками стандартними засобами платформи організовується постійний обмін даними в режимі off-line. Також мобільний додаток може бути розраховане на роботу одночасно з декількома бек-офісними додатками.

Мобільні додатки 1С:Підприємство для смартфонів і планшетів на платформах IOS і Android

Мобільний додаток «А4:Звіти» – унікальна розробка Групи компаній А4, яка дозволить миттєво отримувати інформацію про виробництво, продажу та оборотах грошових коштів прямо з бази Вашої програми. Додаток працює з декількома рівнями захисту, що забезпечує надійний захист Ваших даних.

Мобільний додаток «Замовлення». Додаток дозволяє оптимізувати роботу менеджерів з продажу або торгових представників, яким необхідно приймати замовлення від клієнтів віддалено, поза офісом.

Мобільний додаток «Управління невеликою фірмою». Мобільний додаток «УНФ» призначене для роботи із замовленнями на смартфонах і планшетах в операційних системах iOS і Android.

Мобільний додаток “Монітор ERP”. Мобільний додаток призначений для керівника підприємства і дозволяє йому переглядати дані інформаційної системи підприємства за допомогою планшета або смартфона з операційною системою iOS або Android.

Мобільний додаток «Документообіг». Продукт не має галузевої специфіки, призначений для оптимізації віддаленої роботи з системою документообігу компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит