Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Метод “Барабан-буфер-мотузка” в BAS ERP

8220 8221 BAS ERP

Розглянемо, що таке спосіб “Барабан-буфер-мотузка”. “BAS ERP” – система автоматизації з широким спектром функціональних можливостей. Підходить для впроваджень на великі підприємства та організації, що займаються виробництвом різноманітної продукції.

Тема цієї статті стосується саме виробничих процесів. Налагоджені механізми роботи сприяють підвищенню прибутковості. Для оптимізації діяльності проводять використання таких систем як “BAS ERP”. З її допомогою можна реалізувати різні методи підвищення ефективності роботи.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Еліях Голдратт – ізраїльський фізик та філософ, запропонував теорію обмежень систем. Її суть полягає у пошуку обмежень, що впливають на ефективність системи. Відповідно до даної теорії у виробництві існують вузькі місця – робочі центри, що уповільнюють чи зупиняють роботу. Щоб підвищити продуктивність підприємства, їх потрібно оптимізувати.

Що таке метод "Барабан-буфер-мотузка" у “BAS ERP”?

Цей метод спрямований на підвищення ефективності виробничих процесів, при цьому необхідно брати до уваги вузькі місця. Основні принципи застосування методики:

  • В даному методі вузькі місця носять назву барабани;
  • Необхідно сформувати їхнє оптимальне завантаження. З цією метою слід проводити детальне планування роботи барабанів;
  • Варто координувати решту робочих центрів відповідно до вузьких місць. Час діяльності робочих центрів, які у виробничому ланцюзі стоять раніше за барабани необхідно під них підлаштувати, це називається буфером. Необхідно, щоб діяльність інших центрах починалася раніше, ніж у вузьких місцях. Тривалість буфера визначається так, щоб завдання у ньому вирішувалися до того, як у барабанах починається зміна, в такий спосіб вони застраховані від простоїв.

Програмний продукт BAS ERP для реалізації системи “Буфер-барабан-мотузка” передбачає такий розподіл:

  • Виробництво необхідно поділити на окремі етапи;
  • На кожному з них необхідно визначити найважливіший робочий центр – барабан. Збираються всі дані щодо його ефективності. Для всіх операцій, що проводяться раніше за барабан і пізніше визначається час, за який завдання будуть точно виконані – буфер;
  • Графік виробничих робіт будується на основі даних, зібраних по кожному етапу. У такому разі відсутня потреба у інформації про ефективність роботи всіх центрів. Для планування вистачить даних про ключові центри та тривалість виконання операцій у буферах.

Як ефективно користуватися методикою

Визначаються вузькі місця в такий спосіб. Слід визначити центри, раніше за які накопичуються невирішені завдання. Можна встановити контроль якості перед вузьким місцем. Тоді барабан працюватиме виключно з хорошими заготовки, що усуне низьку продуктивність таких центрів. Необхідно весь час моніторити виробничі процеси та зміну барабанів. Вони не повинні простоювати, слід усіляко оптимізувати їхню роботу. Підвищення продуктивності вузьких місць підвищить продуктивність усієї системи, тому необхідно докладати всіх зусиль для досягнення цієї мети.

Якщо Вас цікавлять системи автоматизації, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання!

8220 8221 BAS ERP

"BAS ERP"

Докладніше про програму

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання