fbpx

Клієнтські ліцензії 1С:Підприємство

лицензия 1С

Ліцензування 1С:Підприємство обов’язкова процедура, яка регламентована законодавством України. Даний програмний продукт є офіційним і вимагає обов’язково купити ліцензію 1С:Підприємство, тому що використання піратських версій є незаконним. Крім цього, піратські версії недопрацьовані, мають поганий функціонал і відверто криво працюють. Використання їх карається і тому на сьогоднішній день всі підприємства використовують клієнтські ліцензії 1С:Підприємство.

Ліцензія на 1С:Підприємство має певні правила для використання в правомірній області. Для застосування конфігурації, підприємство повинно офіційно придбати його основну поставку. Клієнтська ліцензія 1С:Підприємство не прив’язана ні до однієї з конфігурацій ПЗ і повинна бути придбана за кількістю необхідних Вам робочих місць. Якщо ж в організації територіально є кілька робочих відділів, але вони не пов’язані між собою в єдину локальну мережу, для кожного відділу необхідно придбати окрему поставку і купити ліцензію 1С:Підприємство.

Ліцензування 1С:Підприємство має свої тонкощі і нижче ми перерахуємо основні його базові поняття:

 • основна поставка. Придбання платформи, конфігурації і 1С:Підприємство клієнтська ліцензія на 1 робоче місце. Це основа, навколо якої будується вся подальша політика
 • клієнтські ліцензії 1С:Підприємство. Вони дозволяють використовувати будь-яку придбану конфігурацію програмного забезпечення на фіксовану ліцензією кількість робочих місць
 • ліцензування для сервера.
 • область правомірного використання

Дана інформація на перший погляд здається досить складною. Група компаній А4 працює 22 роки на українському ринку програмного забезпечення має безцінний досвід, яким ми активно ділимося з нашими клієнтами. Ліцензування 1С:Підприємство є для нас простим і налагодженим процесом. Ви можете нам довіритися і отримати готовий продукт “під ключ” в залежності від Ваших вимог і потреб.

Ціни на ліцензії 1С:Підприємство для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”3300 грн.
Програмна продукція “Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”11610 грн.
Програмна продукція “Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”22290 грн.
Програмна продукція “Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”42360 грн.
Програмна продукція “Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”100500 грн.
Програмна продукція “Клієнтська ліцензія на 100 робочих місць”183600 грн.
Програмна продукція “Клієнтська ліцензія на 300 робочих місць”546000 грн.
Програмна продукція “Клієнтська ліцензія на 500 робочих місць”906000 грн.

Клієнтські ліцензії «1С:Підприємство» надають користувачеві право працювати з будь-яким числом основних поставок, тому для використання нових прикладних рішень на тих же робочих місцях необхідно купити лише основну поставку, що включає нову конфігурацію. Тим самим забезпечується незалежна масштабованість по функціоналу прикладних рішень і по клієнтських робочих місць. В «1С:Підприємство» не потрібно купувати окремі ліцензії для роботи з розподіленими базами даних (РБД), оскільки функціональність механізмів обміну даними включена в платформу.

Ліцензування в системі програм «1С:Підприємство» підтримується технічними засобами програмної або апаратної захисту. У постачання програмних продуктів міститься конверт з ПІН-кодами програмної захисту або апаратний ключ. Починаючи з версії 8.2.10 платформи, система «1С:Підприємство» підтримує одночасне використання програмних і апаратних ліцензій при роботі з однієї і тієї ж інформаційною базою.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит