fbpx

Сервіс “Лекторій”

service-lektoryi

Даний сервіс передбачає систематичні зустрічі користувачів програмних продуктів BAS та 1С:Підприємство з методистами ІТС, а також зі спеціально запрошеними фахівцями.

Адреса місця проведення зустрічі вказується в інформаційному листі, на офіційному сайті САБ (unionba.com.ua)  і на сторінці послуги “Інформаційна система ІТС”.

Лекції проводяться з метою розбору та обговорення питань, які стосуються законодавства і систем автоматизації. Також семінари дозволяють бухгалтерам та іншим фахівцям проаналізувати і розглянути проблеми, що виникають при роботі з програмним забезпеченням.

Будь-яка лекція, що представлена ​​на семінарі, незалежно від теми, розділена на дві частини. У першій розглядаються зміни та питання стосовно законодавчої сфери, друга – присвячується реалізації правових норм в системах автоматизації BAS та 1С:Підприємство.

Переваги сервісу Лекторій:

 • Можливість отримати достовірну інформацію від методистів ІТС, а також спеціально запрошених фахівців;
 • Економія коштів, Ви отримуєте відповіді на свої питання без додаткових розтрат на дорогу.

Відвідувати семінари можна попередньо оформивши заявку на реєстрацію або зареєструватися через компанію, яка Вас обслуговує.

Для слухачів, сервіс надається згідно з тарифними планами щодо підтримки програм BAS і 1С:Підприємство, інші користувачі можуть дізнатися вартість у наших менеджерів та на сторінці послуги “Інформаційна система ІТС”.

Звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит