
1С:Підприємство Керуючий “Стандарт” — це програмне забезпечення, яке було розроблено і реалізовано для представників малого та середнього бізнесу, а вірніше для керуючого персоналу підприємств. Головним завданням даного ПЗ є автоматизоване управління управлінського і фінансового обліку, а також ефективний контроль всіх бізнес процесів. 1С:Підприємство керуючий має ряд ефективних інструментів для вирішення поточних завдань. Не призначено для використання для зовнішньої звітності, застосовується виключно всередині компанії. Зручність також полягає в тому, що 1С:Підприємство керуючий не містить ніякої галузевої специфіки і може бути використано керівниками підприємств абсолютно різних напрямків.
Дозволяє контролювати такі показники:
- прибутку і збитків компанії в загальному або окремо по кожному підрозділу (фінансовий результат)
- контроль стану засобів на підприємстві, а саме: прибутку, товарів, капіталу, матеріалів і т.д.
- поточний стан взаєморозрахунків з контрагентами
- аналітика руху грошових коштів
- план-фактний аналіз фінансів
1С:Підприємство керуючий при грамотному використанні може стати одним з основних інструментів керівної ланки. Автоматизація управлінського обліку на підприємстві крім аналізу дозволяє планувати казначейські заявки, платіжний календар і бюджети. Це дозволяє своєчасно побачити достовірну і актуальну інформацію та оперативно прийняти потрібне рішення для поліпшення бізнес процесів. Група компаній А4 з радістю відповість на всі Ваші запитання. Ви можете залишити заявку і наш менеджер з Вами зв’яжеться в самий найближчий час.
Ціна програми 1С:Підприємство Керівник. Стандарт версія для України
Назва продукту | Ціна |
---|---|
Керівник. Стандарт | Уточнюйте |
Функціональні можливості 1С:Підприємство Керівник. Стандарт версія для України
“Керуючий Стандарт” фіксує всі господарські операції і надає керівнику компанії дані, на підставі яких можна приймати виважені управлінські рішення. Наприклад, аналіз структури доходів і витрат дозволяє не просто виявити збиткові підрозділи, а й визначити причини виникнення проблем (зростання адміністративних витрат, падіння продажів і т.д.).
Отримана інформація використовується виключно всередині підприємства і не призначена для передачі в державні контролюючі органи. Інша важлива відмінність управлінського обліку від регламентованого (бухгалтерського і податкового) обліку полягає в тому, що правила ведення управлінського обліку визначає саме підприємство.
Фінансовий облік
За допомогою звітів програми “Керуючий Стандарт” керівник може контролювати основні фінансово-управлінські показники:
- Фінансовий результат (прибуток або збиток) роботи підприємства, в тому числі по кожному напрямку діяльності (підрозділу).
- Управлінський баланс для контролю за станом засобів підприємства (грошей, майна, товарів і матеріалів), прибутку і капіталу, а також станом взаєморозрахунків.
- Грошові потоки підприємства з аналітикою за статтями руху грошей. План-фактний аналіз виконання бюджету руху грошей.Для повноцінного фінансового обліку, в програмі реалізована можливість контролю за рухом грошей на основі системи казначейських заявок: при необхідності кожен платіж може проходити процедуру погодження та затвердження відповідальними співробітниками підприємства. Загальну картину затверджених платежів можна побачити в “Платіжному календарі”.
Імпорт даних
В “Керуючий Стандарт” для введення даних використовуються зручні та інтуїтивно зрозумілі форми, завдяки яким ведення управлінського обліку не забирає багато часу. Однак іноді буває вигідніше не заповнювати документи вручну, а переносити з інших програм. Для цього в “Керуючий Стандарт” використовується імпорт даних з конфігурацій:
- “Бухгалтерія для України”;
- “Зарплата і Управління Персоналом для України”;
- “Роздріб для України”;
- “Управління торгівлею для України”.
Консолідований облік
Досить часто бізнес розбивається на кілька юридичних осіб. Кожне з них веде власну звітність, тому керівнику складно оцінити, як йдуть справи в цілому по підприємству. Для вирішення цієї проблеми досить перенести (імпортувати) дані з програм оперативного і бухгалтерського обліку в базу даних “Керуючий Стандарт”. При цьому програма не просто об’єднує підсумкову інформацію з різних програм, а дозволяє завантажувати її у вигляді господарських операцій. А це означає, що кожну цифру звіту можна розшифрувати аж до документа руху.