Керівник Стандарт

Управляющий_стандарт

“Керуючий Стандарт” фіксує всі господарські операції і надає керівнику компанії дані, на підставі яких можна приймати виважені управлінські рішення. Наприклад, аналіз структури доходів і витрат дозволяє не просто виявити збиткові підрозділи, а й визначити причини виникнення проблем (зростання адміністративних витрат, падіння продажів і т.д.).

Отримана інформація використовується виключно всередині підприємства і не призначена для передачі в державні контролюючі органи. Інша важлива відмінність управлінського обліку від регламентованого (бухгалтерського і податкового) обліку полягає в тому, що правила ведення управлінського обліку визначає саме підприємство.

Фінансовий облік

За допомогою звітів програми “Керуючий Стандарт” керівник може контролювати основні фінансово-управлінські показники:

  • Фінансовий результат (прибуток або збиток) роботи підприємства, в тому числі по кожному напрямку діяльності (підрозділу).
  • Управлінський баланс для контролю за станом засобів підприємства (грошей, майна, товарів і матеріалів), прибутку і капіталу, а також станом взаєморозрахунків.
  • Грошові потоки підприємства з аналітикою за статтями руху грошей. План-фактний аналіз виконання бюджету руху грошей.Для повноцінного фінансового обліку, в програмі реалізована можливість контролю за рухом грошей на основі системи казначейських заявок: при необхідності кожен платіж може проходити процедуру погодження та затвердження відповідальними співробітниками підприємства. Загальну картину затверджених платежів можна побачити в “Платіжному календарі”.

Імпорт даних

В “Керуючий Стандарт” для введення даних використовуються зручні та інтуїтивно зрозумілі форми, завдяки яким ведення управлінського обліку не забирає багато часу. Однак іноді буває вигідніше не заповнювати документи вручну, а переносити з інших програм. Для цього в “Керуючий Стандарт” використовується імпорт даних з конфігурацій:

  • “Бухгалтерія для України”;
  • “Зарплата і Управління Персоналом для України”;
  • “Роздріб для України”;
  • “Управління торгівлею для України”.

Консолідований облік

Досить часто бізнес розбивається на кілька юридичних осіб. Кожне з них веде власну звітність, тому керівнику складно оцінити, як йдуть справи в цілому по підприємству. Для вирішення цієї проблеми досить перенести (імпортувати) дані з програм оперативного і бухгалтерського обліку в базу даних “Керуючий Стандарт”. При цьому програма не просто об’єднує підсумкову інформацію з різних програм, а дозволяє завантажувати її у вигляді господарських операцій. А це означає, що кожну цифру звіту можна розшифрувати аж до документа руху.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

Надіслати запит