fbpx

Програма 1С:Підприємство Керівник. Стандарт

Управляющий_стандарт

1С:Підприємство Керуючий “Стандарт” — це програмне забезпечення, яке було розроблено і реалізовано для представників малого та середнього бізнесу, а вірніше для керуючого персоналу підприємств. Головним завданням даного ПЗ є автоматизоване управління управлінського і фінансового обліку, а також ефективний контроль всіх бізнес процесів. 1С:Підприємство керуючий має ряд ефективних інструментів для вирішення поточних завдань. Не призначено для використання для зовнішньої звітності, застосовується виключно всередині компанії. Зручність також полягає в тому, що 1С:Підприємство керуючий не містить ніякої галузевої специфіки і може бути використано керівниками підприємств абсолютно різних напрямків.

Дозволяє контролювати такі показники:

 • прибутку і збитків компанії в загальному або окремо по кожному підрозділу (фінансовий результат)
 • контроль стану засобів на підприємстві, а саме: прибутку, товарів, капіталу, матеріалів і т.д.
 • поточний стан взаєморозрахунків з контрагентами
 • аналітика руху грошових коштів
 • план-фактний аналіз фінансів

1С:Підприємство керуючий при грамотному використанні може стати одним з основних інструментів керівної ланки. Автоматизація управлінського обліку на підприємстві крім аналізу дозволяє планувати казначейські заявки, платіжний календар і бюджети. Це дозволяє своєчасно побачити достовірну і актуальну інформацію та оперативно прийняти потрібне рішення для поліпшення бізнес процесів. Група компаній А4 з радістю відповість на всі Ваші запитання. Ви можете залишити заявку і наш менеджер з Вами зв’яжеться в самий найближчий час.

Ціна програми 1С:Підприємство Керівник. Стандарт версія для України

Назва продуктуЦіна
Керівник. СтандартУточнюйте

Функціональні можливості 1С:Підприємство Керівник. Стандарт версія для України

“Керуючий Стандарт” фіксує всі господарські операції і надає керівнику компанії дані, на підставі яких можна приймати виважені управлінські рішення. Наприклад, аналіз структури доходів і витрат дозволяє не просто виявити збиткові підрозділи, а й визначити причини виникнення проблем (зростання адміністративних витрат, падіння продажів і т.д.).

Отримана інформація використовується виключно всередині підприємства і не призначена для передачі в державні контролюючі органи. Інша важлива відмінність управлінського обліку від регламентованого (бухгалтерського і податкового) обліку полягає в тому, що правила ведення управлінського обліку визначає саме підприємство.

Фінансовий облік

За допомогою звітів програми “Керуючий Стандарт” керівник може контролювати основні фінансово-управлінські показники:

 • Фінансовий результат (прибуток або збиток) роботи підприємства, в тому числі по кожному напрямку діяльності (підрозділу).
 • Управлінський баланс для контролю за станом засобів підприємства (грошей, майна, товарів і матеріалів), прибутку і капіталу, а також станом взаєморозрахунків.
 • Грошові потоки підприємства з аналітикою за статтями руху грошей. План-фактний аналіз виконання бюджету руху грошей.Для повноцінного фінансового обліку, в програмі реалізована можливість контролю за рухом грошей на основі системи казначейських заявок: при необхідності кожен платіж може проходити процедуру погодження та затвердження відповідальними співробітниками підприємства. Загальну картину затверджених платежів можна побачити в “Платіжному календарі”.

Імпорт даних

В “Керуючий Стандарт” для введення даних використовуються зручні та інтуїтивно зрозумілі форми, завдяки яким ведення управлінського обліку не забирає багато часу. Однак іноді буває вигідніше не заповнювати документи вручну, а переносити з інших програм. Для цього в “Керуючий Стандарт” використовується імпорт даних з конфігурацій:

 • “Бухгалтерія для України”;
 • “Зарплата і Управління Персоналом для України”;
 • “Роздріб для України”;
 • “Управління торгівлею для України”.

Консолідований облік

Досить часто бізнес розбивається на кілька юридичних осіб. Кожне з них веде власну звітність, тому керівнику складно оцінити, як йдуть справи в цілому по підприємству. Для вирішення цієї проблеми досить перенести (імпортувати) дані з програм оперативного і бухгалтерського обліку в базу даних “Керуючий Стандарт”. При цьому програма не просто об’єднує підсумкову інформацію з різних програм, а дозволяє завантажувати її у вигляді господарських операцій. А це означає, що кожну цифру звіту можна розшифрувати аж до документа руху.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит