fbpx

Програма 1С:Підприємство Керівник. ПРОФ

Управляющий_проф

1С:Підприємство Керуючий ПРОФ є розширеною версією стандартних програм конфігурації Базова і Стандарт. Вона володіє більш широкими можливостями і функціоналом, а також є готовим рішенням для керівної ланки великих підприємств.

В першу чергу це програмне забезпечення орієнтоване на компанії, які мають в своєму складі кілька фінансових підрозділів. Воно дозволить Вам контролювати показники не тільки по напрямку діяльності, але і по кожному окремо взятому підрозділу.

1С:Підприємство керуючий ПРОФ скачати в інтернеті неможливо. Це ліцензована версія, яка не прив’язана ні до єдиної сфері бізнесу. Наші програмісти вносять в неї доопрацювання, враховуючи Ваші вимоги.

1С:Підприємство керуючий ПРОФ. Основні можливості:

 • казначейство. Реалізована можливість складати для кожного підрозділу бюджет руху грошових коштів, а також контролювати виконання. Керівник завжди бачить залишок грошових коштів при заповненні нової заявки. Після затвердження кожної заявки вона відразу відображається в платіжному календарі
 • облік по всім підрозділам. Версія ПРОФ передбачає підрозділ “Основне” і “Допоміжне”. “Основні” – це, так звані, центри прибутку, і, відповідно “Допоміжні” – центри витрат. Система управлінського обліку 1С:Підприємство дозволяє проводити аналіз витрат і доходів по кожному підрозділу.
 • розширено функціонал розподілу витрат (загальних)
 • консолідований облік
 • відображення операції випуску продукції при тривалому циклі виробництва (в простіших версіях можливо відображення тільки для короткого циклу)
 • версія 1С:Підприємство керуючий ПРОФ дозволяє вибрати необмежену кількість валют (для порівняння Базова і Стандарт тільки 2)

Група компаній А4 займається не тільки впровадженням ПО, але і його підтримкою і обслуговування на кожному етапі. Співпрацюючи з нами Ви можете бути впевнені в справності програмного забезпечення. Ви можете залишити заявку на сайті і з Вами зв’яжеться один з наших менеджерів і відповість на всі питання.

Ціна програми 1С:Підприємство Керівник. ПРОФ для України

Назва продуктуЦіна
Керівник. ПРОФУточнюйте

Крім функцій, реалізованих в конфігураціях програм “Керуючий. Базова версія” і “Керуючий. Стандарт”, версія “Керуючий. ПРОФ” має наступні додаткові можливості, що розширюють сферу застосування прикладного рішення.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Керівник. ПРОФ для України

Облік по підрозділах

Версія “ПРОФ” орієнтована в першу чергу на підприємства, організаційна структура яких включає в себе підрозділи – центри фінансової відповідальності (ЦФО). Для таких підприємств версія “ПРОФ” дозволяє визначати фінансові результати не тільки за напрямками діяльності (видами бізнесу), але і по підрозділах.

У версії “ПРОФ” передбачено два види підрозділів: “Основні” і “Допоміжні”. Основні підрозділи є аналогами центрів прибутку, а допоміжні – аналогами центрів витрат. За основними підрозділам в програмі фіксуються як доходи, так і витрати, а по допоміжним – тільки витрати. В кінці кожного місяця витрати допоміжних підрозділів розподіляються на основні підрозділи. Після цього визначаються фінансові результати (прибутки або збитки) по основних підрозділів.

План-фактний аналіз доходів і витрат (а також надходжень і платежів грошей) також може проводитися по підрозділах.

Казначейство

Особливу увагу в версії “ПРОФ” приділено функціональності казначейства. У програмі реалізована можливість складання бюджету руху грошей для кожного підрозділу окремо і контролю його виконання за допомогою заявок на платежі. При складанні заявки, начальник підрозділу завжди бачить, скільки залишилося запланованих в бюджеті коштів. Заявка узгоджується уповноваженими співробітниками, після чого може бути затверджена директором.

Затверджені заявки потрапляють в “Платіжний календар”. У ньому також відображаються всі заплановані надходження і переміщення грошей. А це означає, що за допомогою “Платіжного календаря” фінансовий менеджер може найбільш оптимальним чином скоординувати порядок платежів і уникнути касових розривів. Використання казначейської системи в Керiвнік 8 дозволяє зберегти платоспроможність бізнесу.

Розширена функціональність розподілу загальних витрат

У порівнянні з версіями “Базова” і “Стандарт”, версія “ПРОФ” пропонує більш широку функціональність для розподілу загальних (непрямих) витрат підприємства. Зокрема, у версії “ПРОФ” передбачено “постатейне” розподіл загальних витрат: для кожної статті загальних витрат можна вибрати свій спосіб розподілу. Крім того, загальні витрати по кожній статті можна розподіляти таким чином, щоб вони зменшували прибуток не по всіх, а тільки за обраними напрямками діяльності (видами бізнесу).

Консолідований облік

“Керiвнік” є прекрасним середовищем консолідації. Всі необхідні дані можуть імпортуватися з ряду типових конфігурацій “1С:Підприємство” за допомогою спеціалізованих обробок, що входять в комплект поставки конфігурації. Будь-яку інформацію можна оперативно вводити в програму вручну, а операції по розрахункових рахунках завантажувати з системи “Клієнт-банк”.
Починаючи з релізу 1.4.6, імпорт даних дозволяє консолідувати в одній інформаційній базі господарські операції, вивантажені з конфігурацій для України, Білорусі, Росії та Казахстану (Бухгалтерії, Управління торгівлею, Зарплати і управління персоналом, Роздріб).

Використання “Керiвнік” в якості середовища консолідації дозволяє об’єднувати дані по різним юридичним особам, що входять до складу компанії, і бачити загальну картину діяльності всього підприємства в цілому. При цьому в програмі збережеться аналітика як за напрямками діяльності підприємства (номенклатурними групами, проектам, видам бізнесу), так і по підрозділах.

Облік по Центрах Фінансової Відповідальності (підрозділам)

Версія ПРОФ орієнтована на підприємства середнього і великого бізнесу. Вищому керівництву для оцінки ефективності діяльності необхідна інформація про структуру рентабельності як за напрямками діяльності (видами бізнесу), так і по підрозділах – структурним одиницям компанії.

Подвійна аналітика ведення обліку – за видами бізнесу і підрозділам – дозволяє керівникам краще оцінювати фінансову ситуацію в компанії. Звіти програми показують, який підрозділ працює ефективніше за кожним з напрямків діяльності. Володіючи інформацією про реальну прибутку кожного центру фінансової відповідальності, директор може мотивувати начальників підрозділів не тільки збільшувати доходи, але і скорочувати витрати.

Облік випуску продукції при тривалому виробничому циклі

Версія “ПРОФ” дозволяє відображати операції випуску продукції не тільки при короткому, але і при більш тривалому виробничому циклі. При короткому виробничому циклі витрати списуються у виробництво одночасно з оприбуткуванням готової продукції. А при тривалому виробничому циклі списані витрати значаться на балансі підприємства як “незавершеного виробництва” до моменту оприбуткування готової продукції. В одному документі “Виробництво” можна відображати випуск кількох номенклатурних позицій. Крім операцій випуску продукції, “Керівник ПРОФ” дозволяє відображати операції надання виробничих послуг, наприклад – будівельних робіт.

Необмежена кількість іноземних валют

На відміну від версій “Базова” і “Стандарт”, в яких для ведення обліку можна вибрати не більше двох іноземних валют, версія “ПРОФ” дозволяє використовувати для відображення господарських операцій необмежену кількість іноземних валют. Вибрані іноземні валюти використовуються для ведення обліку грошей (готівки, безготівкових і підзвітних), а також взаєморозрахунків з контрагентами і працівниками.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит