fbpx

Програма 1С:Підприємство Керівник. ПРОФ

Управляющий_проф

1С:Підприємство Керуючий ПРОФ є розширеною версією стандартних програм конфігурації Базова і Стандарт. Вона володіє більш широкими можливостями і функціоналом, а також є готовим рішенням для керівної ланки великих підприємств.

В першу чергу це програмне забезпечення орієнтоване на компанії, які мають в своєму складі кілька фінансових підрозділів. Воно дозволить Вам контролювати показники не тільки по напрямку діяльності, але і по кожному окремо взятому підрозділу.

1С:Підприємство керуючий ПРОФ скачати в інтернеті неможливо. Це ліцензована версія, яка не прив’язана ні до єдиної сфері бізнесу. Наші програмісти вносять в неї доопрацювання, враховуючи Ваші вимоги.

1С:Підприємство керуючий ПРОФ. Основні можливості:

 • казначейство. Реалізована можливість складати для кожного підрозділу бюджет руху грошових коштів, а також контролювати виконання. Керівник завжди бачить залишок грошових коштів при заповненні нової заявки. Після затвердження кожної заявки вона відразу відображається в платіжному календарі
 • облік по всім підрозділам. Версія ПРОФ передбачає підрозділ “Основне” і “Допоміжне”. “Основні” – це, так звані, центри прибутку, і, відповідно “Допоміжні” – центри витрат. Система управлінського обліку 1С:Підприємство дозволяє проводити аналіз витрат і доходів по кожному підрозділу.
 • розширено функціонал розподілу витрат (загальних)
 • консолідований облік
 • відображення операції випуску продукції при тривалому циклі виробництва (в простіших версіях можливо відображення тільки для короткого циклу)
 • версія 1С:Підприємство керуючий ПРОФ дозволяє вибрати необмежену кількість валют (для порівняння Базова і Стандарт тільки 2)

Група компаній А4 займається не тільки впровадженням ПО, але і його підтримкою і обслуговування на кожному етапі. Співпрацюючи з нами Ви можете бути впевнені в справності програмного забезпечення. Ви можете залишити заявку на сайті і з Вами зв’яжеться один з наших менеджерів і відповість на всі питання.

Ціна програми 1С:Підприємство Керівник. ПРОФ для України

Назва продуктуЦіна
Керівник. ПРОФУточнюйте

Крім функцій, реалізованих в конфігураціях програм “Керуючий. Базова версія” і “Керуючий. Стандарт”, версія “Керуючий. ПРОФ” має наступні додаткові можливості, що розширюють сферу застосування прикладного рішення.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Керівник. ПРОФ для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит