fbpx

Програма 1С:Підприємство Керівник. Базова версія

Управляющий_базовая_версия

Керуючий. Базова версія — це програмне забезпечення, яке було спеціально розроблено для керівників невеликих компаній. Це пов’язано з тим, що власники або керуючі малим і середнім бізнесом не завжди є просунутими фахівцями в області IT і фінансів. Тому головний акцент зроблений на зрозумілий і доступний інтерфейс ПО.

1С:Підприємство керуючий дозволяє комфортно працювати будь-якому користувачеві. Інтерфейс максимально доступний, при цьому реалізований зручний функціонал. Використовується виключно всередині компанії і головною метою програми є показати картину дійсного і актуального економічного стану підприємства в будь-який зручний для керівника час.

1С:Підприємство керуючий, відгуки про який ми отримуємо від наших клієнтів виключно позитивні, дозволить керівникові контролювати такі показники, як прибуток, так і збиток. При цьому не тільки в розрізі всього підприємства, а й окремих його підрозділів. Керуючий. Базова версія допоможе спланувати і аналізувати всі підсумкові показники, а також контролювати активи і пасиви.

1С:Підприємство керуючий. Основний функціонал:

 • облік випуску продукції, товарно-матеріальних цінностей
 • розрахунків з працівниками, контрагентами
 • операції роздрібної торгівлі, складських операцій
 • капіталу підприємства та цінних паперів
 • всіх витрат – основних і непрямих
 • управлінський баланс
 • підсумкова звітність в усіх напрямках

1С:Підприємство керуючий скачати в інтернеті можна лише піратську версію, яка не дороблена і не інформативна. Група компаній А4 впроваджує і обслуговує програмне забезпечення для підприємств, враховуючи їх специфіку, а також висунуті вимоги.

Ціна програми 1С:Підприємство Керівник. Базова версія для України

Назва продуктуЦіна
Керівник. Базова версіяУточнюйте

Програма призначена виключно для внутрішнього використання на підприємстві, що передбачає відображення в ній реальних господарських операцій. Формована в програмі звітність дозволяє отримати картину дійсного стану підприємства в зручному для керівника вигляді.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Керівник. Базова версія для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит