fbpx

Касова програма 1С:Підприємство

Кассовая программа 1с

Касова програма 1С:Підприємство – інструменти, що дозволяють оптимізувати роботу касира. Використовуючи забезпечення, Ви зможете зменшити кількість помилок, управляти фінансами і лояльністю клієнтів. Також касова програма 1С:Підприємство дає можливість запобігати розкраданням з боку персоналу.

Системи дозволять Вам складати звіти про продажі, прибуток і т.д. З їх допомогою можна проводити аналіз роботи підприємства та приймати управлінські рішення.

Касові програми 1С:Підприємство:

 • 1С:Підприємство Управління торговим підприємством;
 • 1С:Підприємство Управління невеликою фірмою.

Далі розглянемо рішення детальніше.

1С:Підприємство Управління торговим підприємством

Рішення підходить для різного обладнання. Может використовуватися в якості робочого місця касира. Дозволяє проводити продажі, відкривати і закривати касову зміну, оформляти чеки. При необхідності можна здійснювати передачу виручки в касу підприємства.

За допомогою даного забезпечення приймаються оплати готівкою або платіжними картами. Ви можете відстежувати процес перерахування коштів з банку. Також передбачено оформлення повернення товару.

Касова програма 1С:Підприємство Управління невеликою фірмою

Підходить для роботи з торговим обладнанням. Рішення дозволяє проводити оплати готівкою. Для розрахунку платіжними картами необхідно мати підключений еквайринговий термінал. Клієнт може сплатити частину вартості готівкою, а частину – картою.

Передбачається можливість формувати різну звітність. Що допоможе Вам управляти підприємством.

Касові програми 1С:Підприємство будуть корисні Вам

Їх функціонал дає можливість прискорити і організувати роботу касира. Для керуючого – системи будуть корисним інструментом контролю та аналізу діяльності. Залежно від Ваших потреб встановлюйте одну з описаних вище програм. Якщо необхідно автоматизувати лише робоче місце касира оптимальним варіантом буде BAS Роздрібна торгівля.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит