Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Як створити унікальний продукт?

Відкриваючи свій бізнес, необхідно створити оригінальну пропозицію. Наразі конкуренція велика практично у всіх сферах. Нікуди не зникли компанії, які вже давно на ринку. Вони не зупиняються і намагаються трансформуватись разом із запитами покупців.

Тому важливо знайти свою відмінну рису. Яка дозволить виділятись на тлі конкурентів. Це сприяє впізнаваності, просуванню та популяризації бренду. Але створити унікальний продукт – завдання не з легких. Необхідно витратити багато часу та розумової енергії.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Полегшити завдання можуть різні техніки. Існують основні позиції, які допоможуть знайти оригінальну ідею:

  • Слід визначитися з нішею;
  • Згодом провести аналіз ринку;
  • Сформувати унікальний продукт.

Як відбувається створення унікального продукту?

Визначаємось з нішею

Слід зрозуміти, що Вас цікавить, приносить задоволення. Краще всього креатив проявляється у тому, що захоплює. Потрібно оцінити свої знання та навички. Можливо доведеться щось вивчити, походити на курси, почитати літературу. Може раніше не вистачало часу, щоб повністю сконцентруватися на улюбленій справі.

Визначилися чи знаєте, що добре виходить, цікавить Вас і може приносити прибуток? Тоді все супер, переходимо до наступного пункту.

Проводимо аналіз ринку

Необхідно зрозуміти, чи буде пропозиція користуватися попитом. Ви можете скористатися інструментами Google. Існує сервіс Google AdWords, за його допомогою можна переглянути кількість запитів за певним ключовим словом. Наприклад, магазин буде орієнтований продаж одягу, можна ввести запит “купити джинси”.

Допустимо таких запитів на місяць 5000, виходить, що на рік – 60 000. Можна оцінити загальне становище ринку. Дана пропозиція досить популярна. Але від місяця до місяця показники можуть змінюватись.

Слід проаналізувати конкурентів. Достатньо ввести запит, у нас це “купити джинси”, і переглянути, які перші сторінки видасть пошукова система. Переходимо на ресурс, вивчаємо його, яка структура, чим наповнений сайт, яка представлена ​​продукція і т.д. Це допоможе зрозуміти як розвивається ця ніша, можливо вже на цьому етапі прийдуть свіжі, цікаві ідеї.

Створюємо унікальний продукт

Визначилися зі сферою діяльності, проаналізували ринок та конкурентів, необхідно формувати пропозицію. Спочатку створюємо комплексний продукт, який вже існує. Наприклад – продаж програмного забезпечення та подальша установка. Далі стаємо фахівцями у вузькому напрямку – укладаємо договір з виробником, що тільки ми продаємо цей товар. Формуємо звичайний продукт з незвичайним доповненням. Приклад – подача віскі у барбершопах.

Послуги інтернет маркетингу

Докладніше

Робимо висновок, як створити унікальний продукт

Не потрібно шукати одразу абсолютно нову пропозицію. Поступово розвиваючись у обраній ніші будуть приходити різні ідеї, які на практиці підведуть до формування власного унікального продукту. Згенерувати оригінальну концепцію складно, якщо не любити своєї справи. Отже, необхідно рухатися вперед та отримувати задоволення.

Якщо Вас цікавлять системи автоматизації бізнесу, звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання