fbpx

Програма 1С:Підприємство Управління інформаційними технологіями підприємства для України (ITIL)

1С_управление данными

Сфера інформаційних технологій, як і будь-яка інша вимагає організації в управлінні всіма процесами. 1С:Підприємство ITIL для України дозволяє вивести організацію на новий рівень – комплексний і автоматизований. Що таке ITIL? Це спосіб, при якому максимально поліпшуються всі бізнес-процеси, які пов’язані з IT. Існує думка, що ITIL 1С:Підприємство необхідно впроваджувати тільки великим IT корпораціям, а малий і середній бізнес можуть проводити всі розрахунки і процеси планування іншими способами. Це не зовсім вірно, тому що головне завдання 1С:Підприємство ITIL для України – це дозволити вам максимально швидко і легко вести контроль всіх бізнес-процесів в компанії, навіть, якщо вона невелика. Своєчасний і правильний контроль – один з кроків на шляху до розширення.

Які переваги дає ITIL 1С: Підприємство?

 • Контроль і управління роботою CALL центру і служби підтримки
 • Облік всього офісного обладнання, програмного забезпечення і т.д.
 • Організований процес прийняття заявок від клієнтів
 • Контроль бюджету, його прогнози
 • ITIL 1С:Підприємство також може допомогти в прорахунку вартості сервісів і послуг, які ви пропонуєте і т.д.

Залежно від ваших вимог і потреб ми інтегруємо виключно необхідні для вас функції. Управління інформаційних технологій може і повинно бути повністю автоматизованим і легко керованим. Таким чином у вас з’явитися можливість відстежувати і порівнювати всі фінансові показники в компанії, виявляти слабкі місця, аналізувати і рухатися в правильному напрямку.

Для великих IT корпорацій 1С:Підприємство для України ITIL є реальною необхідністю. Оскільки IT корпорації і холдинги організовують сотні процесів щодня і, природно, кожен з них вимагає контролю і звітності. ITIL 1С:Підприємство – це в першу чергу база, створена для зростання вашої компанії, своєчасного відстеження всіх процесів, які в ній відбуваються і своєчасного їх контролю.

Ціна програми 1С:Підприємство ITIL для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства СТАНДАРТ”6000 грн.
Програмна продукція “ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства ПРОФ”29700 грн.
Програмна продукція “ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства КОРП”64500 грн.

Основна поставка програмного продукту «ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства СТАНДАРТ» включає «1С:Підприємство», конфігурацію «ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства СТАНДАРТ», комплект документації, ключ захисту, ліцензію на використання системи «1С:Підприємство» на одному робочому місці і конфігурації «ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства СТАНДАРТ» без обмежень кількості користувачів в рамках однієї локальної мережі (ліцензується по робочих місцях). Для розширення кількості робочих місць користувачі можуть придбати необхідну кількість додаткових ліцензій на «1С:Підприємство», а також ліцензію на використання сервера “1С:Підприємство».

Функціональні можливості 1С:Підприємство ITIL для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит