fbpx

Програма 1С:Підприємство Інтернет магазин для України

1С_интернет_магазин

1С:Підприємство для Інтернет магазину користується все більшим попитом серед споживачів даного продукту. Цей факт не дивний, враховуючи дані статистики. Вони говорять про те, що все більше сфер різного бізнесу або йдуть в інтернет повністю, або обов’язково охоплюють цю нішу. Відповідно, поряд з цим виникає необхідність своєчасного обліку і контролю. Сайт – це повноцінна торгова площадка, яка також вимагає управління певними процесами. А саме:

  • закупівлями
  • контролем поставок товарів
  • урахуванням складських залишків
  • взаєморозрахунками з контрагентами і т.д.

Для цього і було розроблено програмне забезпечення 1С:Підприємство інтернет магазин. Інтернет магазин 1С:Підприємство для України дозволяє повністю контролювати всі процеси і повне коло онлайн продажів. З кожним клієнтом ми обговорюємо його особливості ведення бізнесу і інтегруємо саме ті функції, які необхідні. Продажі в інтернеті можуть здійснюватися як з наявністю оффлайн магазину та офісу, так і без. У кожному індивідуальному випадку 1С:Підприємство для інтернет магазину потребує індивідуальної настройки, яка здійснюється нашими фахівцями.

Наше завдання – допомогти вам зробити всі процеси продажу товарів або послуг максимально автоматичними і простими. 1С:Підприємство інтернет магазин дозволяє автоматично завантажувати всі замовлення з сайту відразу в програму, відслідковувати залишки на складі, створювати і завантажувати необхідні звіти, вести перелік всіх товарів, клієнтів і постачальників, а також взаєморозрахунки з ними.

Наші співробітники самостійно встановлять програмне забезпечення, також ми надаємо повний супровід і інтеграцію нового функціоналу.

Ціна програми 1С:Підприємство Інтернет магазин для України

Назва продуктуЦіна
Інтернет магазин для України (Управління невеликою фірмою)8400 грн.
Інтернет магазин для України. Комплект на 5 пользователей (Управління невеликою фірмою)16710 грн.
Управління торгівлею для України8400 грн.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит