fbpx

Програма 1С:Підприємство Громадське харчування та управління рестораном для України

1С_общепит

1С:Підприємство Громадське харчування — це програма для ресторану, кафе або бару, призначена в першу чергу для повної оптимізації, автоматизації всього бухгалтерського та податкового обліку, згідно з чинним законодавством України. Вона необхідна будь-якому підприємству, яке надає послуги з громадського харчування, оптовій і роздрібній торгівлі продуктів харчування і всіх послуг, що з цим пов’язані. Програмне забезпечення для ресторанів, 1С:Підприємство громадське харчування дозволяє вести контроль і облік на всіх стадіях виробництва, закупівель і продажів. При роботі з кожним клієнтом ми враховуємо індивідуальні потреби та вимоги, впроваджуємо в програми для кафе і ресторанів саме ті механізми, які їм потрібні.

Управління рестораном відрізняється від інших сфер бізнесу і має безліч специфічних особливостей. 1С:Підприємство громадське харчування для України забезпечить вам наступний набір функцій:

  • Програма обліку кафе вимагає розрахунку калькуляцій всіх страв, а також зберігання всіх рецептур.
  • Можливість використовувати декілька рецептур для страв з напівфабрикатів і приготування зі свіжих продуктів. Програмне забезпечення для ресторанів дозволяє комбінувати їх і використовувати в декількох варіаціях, яких можна скласти необмежену кількість
  • Стандартні операції, застосовні для складу. Система автоматизації ресторану, звичайно, повинна включати в себе складський облік і вести повний його контроль для своєчасного здійснення закупівель необхідної провізії
  • також враховується коефіцієнт сезонних перерахунків
  • 1С:Підприємство громадське харчування для України дозволяє також вести калорійність кожної страви, якщо це необхідно
  • Програми для кафе і ресторанів розроблені з таким розрахунком, щоб була можливість декількох схем документообігу. А саме: прямий і від реалізації, тобто зворотного.
  • Автоматизація бару і інші.

Наша компанія враховує масштаби бізнесу кожного клієнта і впроваджує в 1С:Підприємство ресторан і громадське харчування той набір функцій, який необхідний в кожному індивідуальному випадку, будь-то мережа ресторанів або невелике кафе.

Ціна програми 1С:Підприємство Громадське харчування та управління рестораном

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Громадське харчування для України”11700 грн.
Програмна продукція “Громадське харчування, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце для України”2580 грн.
Програмна продукція “Громадське харчування, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць для України”9300 грн.
Програмна продукція “Громадське харчування, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць для України”15500 грн.

“1С:Підприємство 8. Громадське харчування для України” вирішує завдання бухгалтерського і податкового обліку, включно з підготовкою обов’язкової (регламентованої) звітності на підприємствах харчування різноих типів: ресторанів, барів, кафе, їдалень і невеликих виробничих цехів. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

Функціональні можливості Громадське харчування для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит