fbpx

Управлінський облік в 1С:Підприємство

Для успішного функціонування будь-якого підприємства важливі кілька аспектів. Це бухгалтерський і фінансовий облік, але і не менш важливо ведення управлінського обліку. Це можна сказати, три кити, на яких стоїть успішний бізнес. Якщо з першими двома пунктами все ясно, то про те, навіщо потрібен Управлінський облік 1С:Підприємство ми розповімо нижче.

Однією з головних завдань обліку, є маркетинг всередині компанії, який допоможе скласти цілісну картину для наступних параметрів:

 • міцність підприємства
 • потенціал для його зростання
 • економіка бізнесу
 • перспектива для зростання

Управлінський облік в 1С:Підприємство – це складна система збору та узагальнення всієї актуальної інформації по підприємству для її подальшого зручного аналізу за певними параметрами і алгоритмам. Завдяки цьому керівна ланка підприємства може здійснювати фінансовий і управлінський облік, бачити економічний стан компанії і прогнози.

Управлінський облік на підприємстві. Основні завдання:

 • контроль і оптимізація витрат за допомогою оперативного отримання всієї актуальної інформації
 • планування і здійснення господарської діяльності за допомогою бюджетування
 • програма управлінського обліку дозволяє бачити відхилення планових показників від фактичних і оперативно вживати заходів

Автоматизація управлінського обліку на підприємстві в першу чергу є потужним інструментом для ефективного і своєчасного управління компанією, аналізу всіх показників і високої швидкості реагування на будь-які відхилення. Це програмне забезпечення не призначене для складання звітів до контролюючих органів влади. Управлінський облік в 1С:Підприємство 8.3 дозволяє оперативно приймати рішення для поліпшення всіх показників, оперувати інформацією в потрібному напрямку. Просто бухгалтерський і податковий облік цього дати не може.

Деякі невеликі фірми практикують ведення управлінського обліку вручну. Це займає багато часу, не завжди актуально і відповідно, неефективно. Для великих організацій даний метод і зовсім не підходить, тому що обсяги даних навіть за один день можуть бути в рази більше, ніж у малого бізнесу за місяць.

На ринку існує не одна програма управлінського обліку, але тим не менш багато з них досить дорогі. На сьогоднішній день оптимальним є ведення управлінського обліку в 1С:Підприємство. Це вигідно, зручно і дуже ефективно. При відносно невеликій вартості ця програма допоможе Вам вивести компанію на новий рівень, оперативно аналізувати актуальну інформацію і реагувати на неї.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит