fbpx

Управління проектами в 1С:Підприємство

1С:Підприємство для управління проектами — це галузевий програмний продукт, який спрямований на поліпшення показників і ефективності бізнес-процесів на підприємстві. Системи автоматизації 1С:Підприємство – надійні інструменти, що дозволяють реалізувати різні проекти. Використовуючи дані конфігурації Ви оптимізуєте роботу, зможете розраховувати вартість проектів і контрактів, оцінювати рентабельність і т.д. За допомогою програм Ви будете інформовані про можливі ризики, що дозволить уникнути додаткових витрат.

На сьогодні автоматизація бізнесу – необхідність. Дана процедура сприяє підвищенню продуктивності роботи, контрольованості діяльності. В рамках управління проектами програмне забезпечення дає наступні можливості:

 • Попередня оцінка вартості. Можливість розрахувати витрати до початку робіт;
 • Управління грошовими коштами. Формування бюджетів для реалізації проекту;
 • Формування договору. Фіксація умов на основі яких будуть проводитися роботи;
 • Контроль ефективності діяльності. Передбачені певні показники, які дозволяють моніторити виконання проекту;
 • Оптимізація взаємодії різних служб підприємства.

Програмне забезпечення лінійки 1С:Підприємство допомагає підвищити ефективність управління проектами. Функціонал дозволяє раціонально розподіляти ресурси між роботами, визначати критичні місця, підвищувати рентабельність портфеля проектів. Системи розроблялися фахівцями з урахуванням актуальних міжнародних методів і стандартів управління проектами. Вся методологічна база, що закладена в конфігурації спрямована на поліпшення роботи, підвищення ефективності та продуктивності діяльності. Також за допомогою програм Ви керуєте грошовими потоками. Методи оцінки дозволяють розраховувати витрати і вибирати оптимальні стратегії реалізації проектів. Ви формуєте адекватний бюджет, мінімізуєте ризики і можливість непередбачених витрат.

На даній сторінці Ви можете ознайомитися з програмними продуктами детальніше та обрати оптимальну для себе систему. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит