fbpx

Сільське господарство в 1С:Підприємство

Облік в сільському господарстві відрізняється безліччю факторів від бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах в інших сферах бізнесу і виробництва. Головною особливістю є те, що предметом обліку стають не тільки фінанси, або виробнича номенклатура, а біологічні об’єкти. А саме рослини, тварини і т.д. Всі основи, які включає в себе комплексний облік сільськогосподарського підприємства чітко регламентовані законом і програмне забезпечення 1C:Підприємство сільське господарство контролює всі його зміни.

Крім відмінностей, які характеризуються довгим циклом виробництва (вирощування рослин, тварин, наприклад), допоміжними функціями, переробкою, 1C:Підприємство сільгосппідприємство також знімає навантаження з кадрового відділу при наймі сезонних працівників. Це виключає необхідність розширювати кадровий відділ на кілька місяців, залучати додаткових співробітників, або отримати наслідки зроблених помилок від перевантаження трудового резерву.

Нижче наведені основні переваги, які ви отримаєте при придбанні 1C:Підприємство сільгосппідприємство 8, а саме облік в:

 • процесах рослинництва і управлінні використовуваних біологічних активів
 • у всьому циклі тваринництва
 • взаєморозрахунки з контрагентами при оренді землі
 • транспорті і всієї С/Г техніки
 • складських операціях
 • сільське господарство в 1С:Підприємство виведе на новий, більш якісний рівень в кадровому, фінансовому та податковому обліку

Комплексний облік сільськогосподарського підприємства також іноді вимагає індивідуального впровадження. Наші співробітники враховують всі ваші вимоги і вносять в програмне забезпечення зміни, які потрібні саме вам. Ми надаємо також пакет додаткових послуг, таких як: цілодобова консультація, доробка та впровадження функціоналу, оренда серверів і т.д. Працюючи з нами, ви не просто отримаєте готове рішення для свого бізнесу, а й постійну підтримку і впевненість у кваліфікованій роботі.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит