fbpx

Програми для салонів краси та фітнес-клубів від 1С:Підприємство

1С:Підприємство для індустрії краси та здоров’я — це готові галузеві рішення для салонів краси, студій засмаги, масажних і манікюрних кабінетів, лазень, саун і т.д. На сьогоднішній день вже більше сотні клієнтів оцінили всі переваги програми для салонів краси.

У будь-якій ніші бізнесу головною запорукою успіху є максимальна автоматизація процесів. Це дозволяє вивести підприємство на новий рівень і збільшити ефективність робочого процесу. Автоматизація салону краси або мережі необхідна для:

 • створення єдиної бази клієнтів. Більше ніяких записів в журналі або Excel. Програма 1С:Підприємство салон краси дозволяє вести єдиний довідник клієнта, заповнювати необхідні дані про кожного з них, своєчасно вносити правки і т.д.
 • конфігурація дозволяє створювати попередній запис навіть до кількох майстрів відразу. Програма для запису клієнтів в салоні краси значно полегшить роботу адміністрації і позбавить від можливих помилок. Керівник же може відразу бачити дані і статистику для аналізу. Це також дозволяє своєчасно проводити маркетингові операції і акції по залученню клієнтів в разі потреби.
 • система нагадувань (про записи, проведення акцій і т.д.)
 • створення звітності по різним категоріям, моніторинг ситуації в розрізі вибраного періоду, планування майбутніх завдань
 • sms та e-mail розсилки по підготовленим спискам клієнтів.

1С:Підприємство для індустрії краси та здоров’я спрощує проведення маркетингових заходів. Також конфігурації дозволяють відстежувати результати, аналізувати помилки і успіхи, щоб в подальшому застосовувати новий досвід. За допомогою ПО можна проводити опитування серед клієнтів і відразу вносити дані.

Ще одним важливим плюсом є автоматизація складського обліку, оприбуткування нових товарів, списання проданих і використаних.

1С:Підприємство для салонів краси є сучасним методом вдосконалення бізнес-процесів, підвищення конкурентоспроможності. Група компаній А4 займається впровадження ліцензійного ПЗ і його обслуговуванням і ми знаємо що потрібно для Вашого бізнесу.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит