fbpx

1С:Підприємство для будівництва

Облік в будівництві є на сьогоднішній день одним з найбільш проблемних і трудомістких процесів. Дана ніша бізнесу специфічна і відрізняється за багатьма показниками від інших. Найкращим рішенням є автоматизація всіх облікових процесів за допомогою програмного забезпечення. Це виключає ряд основних помилок і допомагає компанії вийти на абсолютно новий рівень.

1С:Підприємство будівництво в першу чергу вирішує такі основні завдання будівельних організацій:

 • автоматизоване формування достовірної, повної інформації про майновий стан, а також про актуальну діяльність підприємства. Це необхідно для формування звітності для зовнішніх і внутрішніх користувачів. А саме: для засновників, керівників усіх підрозділів, інвесторів, партнерів, кредиторів і т.д. Це великий комплекс обліку всіх процесів, який є дуже трудомістким і в першу чергу вимагає повної автоматизації.
 • облік витрат в будівництві
 • своєчасний аналіз звітних даних для виявлення слабких місць або помилок і їх швидкого усунення. Це дозволяє підсилити фінансову стійкість підприємства, приймати більш мобільні рішення і швидко реагувати на всі зміни ринку будівельних робіт.
 • облік матеріалів в будівництві
 • грамотне використання трудових ресурсів, нарахування заробітних плат і премій
 • контроль дотримання законодавства.

Група компаній А4 займається не тільки впровадженням необхідної саме вам конфігурації 1С:Підприємство для будівельної організації, а й здійснює підтримку користувачів. Ми своєчасно вносимо всі правки і змін на законодавчому рівні, щоб ви завжди могли безпомилково функціонувати.

Залежно від того, яким чином підприємство здійснює будівельно-монтажні роботи (організатор, підрядник і т.д.) наші співробітники порекомендують вам конкретне програмне рішення, яке підійде саме вам. Замовляйте консультацію і отримаєте всі відповіді на Ваші запитання.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит