fbpx

Функція сторно в 1С:Підприємство

функция сторно в 1с

Функція сторно в 1С:Підприємство використовується для коригування даних. Іноді в процесі роботи можуть виникати помилки. Ця операція допоможе Вам виправити їх. Використовують її також в тих випадках, коли облік ведеться відповідно до плановими цінами, а потім його потрібно довести до фактичних.

Що таке сторнування в 1С:Підприємство?

Поняття можна визначити як корекція введених даних. Наприклад, бухгалтер невірно ввів проводку. Він може помилитися у зазначеній сумі, неправильно оформити документ або кореспонденцію і т.д. Функція сторно в 1С:Підприємство спрямована на обнулення некоректних записів. Вони будуть позначатися зі знаком, протилежним початковим даним.

Як реалізується функція сторно в 1С:Підприємство Бухгалтерія 2.0?

У Головному меню вибираємо розділ “Операції”, після чого в підпункті Бухгалтерський облік, натискаємо на “Операції, введені вручну”.

У відкритому вікні “Операції, введені вручну” вибираємо потрібний запис, потім “Створити” і натискаємо на “Сторно документа”.

В полі “Документ, що сторнується” вибираємо необхідний.

Після чого, заповниться сторно всіх рухів документа, проводки і регістри.

Важливо! Даний вид дії сторно в документі “Операції, що вводяться вручну” доступний тільки в програмах 1С:Підприємство Бухгалтерія 2.0.

Відповісти на питання що таке сторно в 1С:Підприємство можна наступним чином

Функція сторно в 1С:Підприємство означає спосіб коригування даних. Вище описано як її можна виконати в 1С:Підприємство Бухгалтерія 2.0, в інших конфігураціях операція здійснюється іншими видами документів.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит