fbpx

Формування рахунку в 1С:Підприємство Управління торговим підприємством для України

формирование счетов в 1с

Формується рахунок на оплату в 1С:Підприємство, коли здійснюється відвантаження товару з залишку на складах, без попереднього резервування. Його можна роздрукувати як стандартну форму або надіслати користувачу по факсу. Документ дає можливість відстежувати оплату і відвантаження. У договорі контрагента позначається, за якими параметрами буде відбуватися контроль.

Якщо був виписаний рахунок, але потім потрібно зарезервувати продукцію або її розміщення в замовленнях постачальників, тоді формується документ “Замовлення покупця”. У ньому вказуються схема збереження товару на складах і розміщення в замовленнях постачальників.

Сформований “Рахунок на оплату покупця” дозволяє створити такі документи:

 • “Прибутковий касовий ордер” – коли оплата проводиться готівкою;
 • “Платіжне доручення вхідне” з подальшим підтвердженням – реєстрація безготівкового     платежу.
 • “Реалізація товарів і послуг” – для оформлення відвантаження продукції. Якщо він створюється на основі рахунку, то попередні реалізації не враховуються.

Прикладний об’єкт конфігурації “Рахунок на оплату покупця” дозволяє налаштувати оповіщення про майбутні процеси по документу. У формі замовлення на панелі є кнопка із зображенням будильника. Натиснувши її Вам відкриється вікно, в полі “Дата і час оповіщення” вказуєте необхідні числа. Передбачена можливість докладного опису нагадування, навіщо воно створюється, з подальшим збереженням.

У календарі користувача дані про рахунки не фіксуються. Переглянути їх можна лише в списку поточних угод.

Формирование счетов в 1с

За допомогою прикладного об’єкта конфігурації “Рахунок на оплату постачальника” реєструється попередня домовленість про покупку товару. Також на основі документа може здійснюватися оплата і прийом продукції.

“Рахунок на оплату постачальника” дозволяє оформляти надходження товару і контролювати вчасно виконується платіж чи ні. Відстежується оплата відповідно до встановленого в договорі способу.

Документ використовується тільки для фіксації і контролю взаєморозрахунків. Він не приймає участі в автоматичному розподілі товарів відповідно попереднім замовленням.

Коли виникає необхідність розподілити товар по замовленнях покупця після реєстрації “Рахунки на оплату постачальника”, на його підставі створюється “Замовлення постачальникові”. Також базуючись на даному документі можна формувати:

 • “Видатковий касовий ордер” – реєстрація готівкової оплати;
 • “Платіжне доручення” – безготівкової оплати;
 • “Надходження товарів і послуг” – при надходженні товарів на замовлення.

Формирование счетов в 1с 1

Приклади друкованих форм рахунків в 1С:Підприємство УТП

Формирование счетов в 1с 2

Формирование счетов в 1с 3

Формирование счетов в 1с 4

Формування рахунків в 1С:Підприємство – зручно і просто

Описаний вище спосіб створення документів в 1С:Підприємство УТП аналогічний також в інших конфігураціях. Завдання рахунків – сигналізувати, чи буде покупка / продаж, контроль своєчасності оплат. Також при необхідності створюються друковані форми.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит