fbpx

Формування авансового звіту в 1С:Підприємство

formirovanie-avansovogo-otcheta-v-1s

Програмні продукти даної лінійки дозволяють виконувати безліч різних операцій. У цій статті розглянемо формування авансового звіту в 1С:Підприємство. Даний документ використовується в різних випадках – відрядження, покупка ТМЦ та інше.

Існують певні правила та обмеження, яких необхідно дотримуватися роботодавцю і працівникові при видачі коштів. Працівник зобов’язаний відзвітувати перед організацією, що завдання, на яке виділялися гроші, було виконано. Законодавством не передбачені рекомендації по відображенню використання коштів в документах.

Далі розглянемо структуру авансового звіту і як його складати. Інформація допоможе не допускати помилок, внаслідок чого будуть відсутні затримки. Алгоритм описаний на основі програмного продукту 1С:Підприємство Бухгалтерія.

Як формувати авансовий звіт 1С:Підприємство?

Зазначений прикладний об’єкт конфігурації знаходиться в підрозділі “Каса” розділу “Банк і каса”. Під час створення авансового звіту вводимо дату документа та дані про працівника, які звітує за гроші, що були видані його організацією. Далі визначаємо на який склад оприбуткувати придбану продукцію.

Електронний звіт включає в себе п’ять закладок. Наведемо дані, які необхідно вказати в кожній з них.

Аванси

Відображається інформація про видані суми. У разі виплати грошей готівкою необхідно додати прикладний об’єкт конфігурації “Видатковий касовий ордер”, якщо безготівково – “Списання з банківського рахунку”. У стовпчики “Сума авансу” і “Валюта” інформація впишеться автоматично. Кількість грошей, що були витрачені, вводиться в стовпець “Витрачено” вручну.

formirovanie-avansovogo-otcheta-v-1s-1

Товари

На цій вкладці авансового звіту вказується інформація про придбані ТМЦ. Вручну вводяться відомості про документ, який підтверджує витрати, а також про номенклатуру – найменування, кількість, ціна без ПДВ, ставка ПДВ. У графу “Контрагент/договір” вводяться дані про постачальників і договір про постачання. Програма самостійно заповнює колонки “Рахунок”, “Рахунок ПДВ”, “Податкове призначення (ПДВ)”, джерело інформації – реєстр “Рахунки обліку номенклатури”.

formirovanie-avansovogo-otcheta-v-1s-2

Зворотна тара

Алгоритм введення інформації такий же як і на закладці “Товари”. Єдине, варто враховувати, що в стовпці “Ціна” позначається заставна вартість.

formirovanie-avansovogo-otcheta-v-1s-3

Оплата

Тут позначаються дані про виплату коштів за продукцію, що надійшла, надані послуги або про розмір передоплати. У відповідні стовпчики вводимо відомості згідно з описом – реквізити документа про витрати, інформація про постачальників, про договір, документ, на підставі якого проводиться розрахунок, виплачену суму, ставку ПДВ, бухгалтерські рахунки, що будуть використовуватися при розрахунках і фіксації ПДВ. В колонку “Зміст” вводимо призначення платежу, зверніть увагу, авансовий звіт буде зберігати дане формулювання.

formirovanie-avansovogo-otcheta-v-1s-4

Інше

Тут роблять позначки про витрати на відрядження, добових, квитках на потяг і літак, а також інші витрати підзвітної суб’єкта. Щоб позначити добові, створюємо однойменну запис в нижній клітці колонки “Номенклатура” і ставимо позначку в стовпчику “Ці добові”. Далі вписуємо їх повну суму. Неодмінно вводимо відомості в рахунок витрат і їх аналітику. Термін відрядження позначається в колонці “Добові з … по”. Кількість днів робочої поїздки розраховується автоматично, якщо буде відвідування закордону, про це необхідно зробити відповідну позначку.

formirovanie-avansovogo-otcheta-v-1s-5

Необхідно провести авансовий звіт в 1С:Підприємство, щоб він відбився в обліку.

Формування авансового звіту в 1С:Підприємство – зручна операція обліку

Дотримуючись алгоритму, що викладений вище, Ви створите коректно заповнений документ. За допомогою системи автоматизації знизиться ймовірність здійснення помилок. Завдання виконується швидко, а необхідність виправлень відсутня.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит