fbpx

Програма 1С:Підприємство Фітнес-клуб для України

1с_спорт-клуб

Програма для фітнес клубу є окремим продуктом, який був спеціально розроблений для автоматизації управлінських і фінансових процесів для даної галузі. 1С:Підприємство Фітнес клуб призначене для власників спортивних центрів, фітнес-клубів, центрів, студій йоги, танців і т.д.

Програма обліку для фітнес клубу не розрахована на ведення податкового обліку. Також бухгалтерський облік в фітнес клубі здійснюється за допомогою іншої версії. Для цього існують окремі конфігурації, з якими більш детально можуть вас ознайомити наші фахівці. Вони також можуть бути пов’язані з 1С:Підприємство фітнес клуб і робити бухгалтерські розрахунки на основі актуальних даних.

1С:Підприємство фітнес в Україні в першу чергу покликане допомогти вам перейти на повну автоматизацію фітнес центру за такими параметрами:

 • управління всім персоналом, створення і контроль мотиваційних програм, облік співробітників і їх робочого часу, графіка виходів, відпусток і т.д.
 • управління складськими запасами. Аналіз даних. Таким чином можна відстежувати найбільш завантажені або вільні місяці і контролювати поставки необхідних одиниць товару в необхідному запасі.
 • маркетингові заходи. Їх проведення, аналіз підсумкових даних.
 • програма обліку клієнтів фітнес клубу. Тепер для вас стане можливим відстежувати найбільш активних клієнтів, пропонувати дисконтні карти і знижки для них
 • облік всіх фінансів компанії

Управління фітнес клубом, студією йоги або будь-яким іншим спортивним і оздоровчим центром вимагає контролю і відстеження за багатьма показниками. Завдяки 1С:Підприємство фітнес клуб керівник в будь-який момент зможе провести аналіз на базі сформованих звітів. Як і в будь-який інший сфері – це допоможе вивести ваш бізнес на більш високий рівень.

Ціна програми 1С:Підприємство Фітнес-клуб

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Фітнес клуб”20000 грн.
Програмна продукція “Фітнес клуб. Комплект на 5 користувачів”39600 грн.
Програмна продукція “Фітнес клуб КОРП”36000 грн.
Програмна продукція “Фітнес клуб КОРП. Комплект на 5 користувачів”54000 грн.
Програмна продукція “Фітнес клуб, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”7600 грн.
Програмна продукція “Фітнес клуб, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”25200 грн.
Програмна продукція “Фітнес клуб, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”48400 грн.
Програмна продукція “Фітнес клуб, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”89000 грн.
Програмна продукція “Фітнес клуб, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”218400 грн.

Галузеве рішення “1С:Підприємство 8. Фітнес клуб” призначено для автоматизації управлінського і оперативного обліку в фітнес центрах, фітнес клубах, велнес центрах, йога студіях, басейнах, спортивних комплексах, оздоровчих установах. Рішення є самостійним продуктом, розробленим на платформі “1С:Підприємство 8” в режимі керованого застосування. Галузеве рішення “Фітнес клуб” призначено для автоматизації управлінського і оперативного обліку в фітнес центрах, фітнес клубах, велнес центрах, йога студіях, басейнах, спортивних комплексах, оздоровчих установах.

Функціональні можливості "1С:Підприємство Фітнес-клуб для України"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит