fbpx

Що дають додаткові ліцензії 1С:Підприємство і BAS?

dopolnitelnye-litsenzii-1s-i-bas

У даній статті ми відповімо на питання, що дають додаткові ліцензії 1С:Підприємство і BAS. Інформація викладена нижче допоможе Вам прийняти рішення варто здійснювати їх покупку чи ні, чи можна ефективно працювати не використовуючи додаткові ліцензії 1С: Підприємство і BAS та коли вони необхідні.

Почнемо з того, що ліцензування даних програмних продуктів необхідна законодавством процедура. Купуючи основну поставку Ви отримуєте – платформу, конфігурацію та клієнтську ліцензію на 1 робоче місце.

Таким чином за умови, що у Вас кілька відділів не пов’язані в загальну локальну мережу, для кожного з них необхідно купувати окреме прикладне рішення і ліцензію.

Навіщо використовувати додаткові ліцензії 1С:Підприємство і BAS?

Ліцензування систем автоматизації бізнесу можна розділити на наступним чином:

 • Основні поставки, як зазначено вище в них входять програмний продукт і ліцензія на 1 робоче місце;
 • Ліцензії на додаткові робочі місця;
 • Ліцензії на сервер.

Даний метод дає можливість підвищити кількість робочих місць в файловому або клієнт-серверному режимі без необхідності оновлення програмного продукту. Для того, щоб працювати в одній локальній мережі потрібно просто придбати додаткові ліцензії. Вони дозволяють об’єднати необхідне число робочих місць в одну систему при цьому заощадити кошти.

Існують клієнтські ліцензії на одного та на багатьох користувачів. Перший тип призначений для запуску з одного комп’ютера довільної кількості сеансів. Розраховані на багато користувачів – запуск з будь-якого комп’ютера обмежуючи кількість підключень до сервера на відповідну кількість робочих місць.

Вибір залежить від масштабів підприємства і підходу до роботи. Або придбати на одного користувача для кожного комп’ютера окремо та проводити необмежену кількість сеансів, або розраховану на багатьох користувачів для довільного числа пристроїв, але з обмеженою кількістю одночасно запущених сеансів.

Якщо на організації розділена база даних, тоді необхідності купувати додаткові ліцензії немає. На нашому сайті Ви можете дізнатися їх вартість для продуктів 1С:Підприємство і BAS.

Додаткові ліцензії 1С:Підприємство і BAS

Дані інструменти дозволяють збільшити кількість робочих місць і об’єднати їх в єдину базу даних. Існують ліцензії на одного користувача та розраховані на багатьох користувачів на 1, 5, 10, 20, 50, 100, 300, 500 і 1000 робочих місць. Слід звернути увагу, що якщо Ви хочете ліцензію на 3 робочих місця, необхідно купувати на 5, якщо на 15 – 20 і так далі. Вибір залежить від масштабів і потреб підприємства.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит