fbpx

Де купити 1С:Підприємство?

Где купить 1с

Конфігурації 1С:Підприємство використовують в Україні для організації бізнесу. Можливості цих систем підвищують ефективність підприємства, покращують і полегшують його роботу. Тому виникає питання: “Де купити 1С:Підприємство?” Відповідь досить-таки проста – у нас.

Чому “Група компаній а4”?

По-перше, ми займаємося розробкою та впровадженням програмного забезпечення для автоматизації бізнесу, подальшою підтримкою та обслуговуванням впроваджених рішень. По-друге, досвід – компанія на українському ринку з 1997 року. І третє, в нашій роботі ми враховуємо потреби клієнта і вимоги законодавства України.

“Група компаній а4” – офіційний учасник “Спілки Автоматізаторів Бізнесу” (САБ), організації, яка об’єднує професіоналів в області автоматизації, займається розвитком інформаційних технологій, їх популяризацією і ефективним використанням в різних сферах економіки. З 2013 року компанія сертифікована за стандартом ISO 9001.

Ще одна причина, чому купувати 1С:Підприємство у нас – це кваліфікація наших співробітників. У компанії 223 сертифіката по платформі 1С:Підприємство, 4 сертифікати з управління проектами PMI (21 PDU), 2 сертифікати викладачів ЦСО.

Переваги для наших клієнтів

  • Професіоналізм – завдяки нашому досвіду і кваліфікації, ми пропонуємо ефективні рішення для досягнення цілей.
  • Розвиток – ми проводимо аналіз бізнес-процесів клієнтів, виявляємо проблеми і пропонуємо шляхи їх вирішення для розвитку компанії.
  • Відповідальність – наші фахівці вдумливо і ретельно вирішують поставлені завдання.
  • Стабільність – ми поважаємо замовників, чесні з нашими партнерами, своїм підходом до роботи ми зарекомендували себе як надійного партнера.
  • Творчість – компанія сприяє розвитку творчих здібностей у співробітників, що допомагає проводити якісний аналіз ситуації і приймати стратегічні рішення.
  • Навчання – ми займаємося навчанням Ваших співробітників інформаційним технологіям, даємо можливість професійного росту.

Якщо ви вирішили купити програму 1С:Підприємство, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми завжди раді вам допомогти!

Оставить заявку или вопрос можно ниже:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит