fbpx

CRM системи для України від 1С:Підприємство

1С:Підприємство CRM ✅ це найефективніший інструмент для організацій, які хочуть організувати й автоматизувати на всіх етапах взаємодію роботи зі своїми клієнтами. CRM система для України, є готовим рішенням для великої кількості організацій, які працюють над поліпшенням своєї продуктивності і ефективності ведення бізнесу. 1С:Підприємство CRM призначена для того, щоб побудувати процеси всередині компанії для успішного обслуговування кожного свого клієнта, здійснювати моніторинг продажів і управляти операціями на всіх її етапах.

CRM на базі 1С:Підприємство привертає увагу керівників по всій країні своїм широким функціоналом. Конфігурація об’єднує в собі управління торгівлею і стандартні функції CRM для України. Набагато зручніше працювати в одній системі, ніж в двох різних. Тим більше, що на сьогоднішній день розроблені мобільні версії і керівник може відстежувати і контролювати всі процеси, перебуваючи в будь-якій точці світу просто використовуючи свій гаджет.

CRM Україна володіє простим інтерфейсом, доступним кожному користувачеві. Співробітники компанії А4 крім впровадження ліцензованої версії програмного забезпечення, налаштовують всі необхідні процеси. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і враховуємо специфіку роботи кожного з них.

CRM система 1С:Підприємство ідеально підходить організаціям, які займаються торгівлею товарів і послуг. За допомогою даного ПЗ можна організувати ефективну роботу Вашого відділу продажів, сервісного обслуговування та маркетингу, а також взаємодіяти з клієнтом на кожному з етапів.

CRM для України. Основні завдання:

 • управління всіма продажами і базою клієнтів.
 • управління проектами, а також тайм-менеджмент. Планування графіка і планів продажів, закупівель і т.д.
 • оцінка ефективності рекламних кампаній за допомогою маркетингових інструментів, вбудованих в CRM на базі 1С:Підприємство

Ви можете залишити заявку в формі на нашому сайті або зв’язатися з нами по вказаному телефону. Наші менеджери нададуть Вам повну інформацію по продукту, та рекомендації по конфігурації.

CRM (Customers Relationship Management – управління взаємовідносинами з клієнтами) – стратегія поведінки компанії, що дозволяє побудувати стійкі ділові відносини з клієнтами, ядром яких є накопичення та збереження інформації про клієнтів, і використання цієї інформації в інтересах свого бізнесу.

Чому CRM – це ефективно:

 • доступ до інформації про клієнта відбувається в один «клік»;
 • єдиний стандарт компанії реалізується за допомогою шаблонів бізнес-процесів;
 • електронна пошта вбудована в CRM-систему;
 • рахунки на оплату, комерційні пропозиції і договору формуються автоматично;
 • E-mail розсилки здійснюються персоналізоване;
 • проста організація і аналіз маркетингових заходів;
 • підтримується спільна робота з телефонною системою все під контролем аналітична звітність в усіх напрямках (клієнти, продажу, маркетинг);
 • дані про клієнтів з «Бухгалтерія для України», поштової програми можна автоматично перенести в CRM-систему;
 • можливість інтеграції з обліковими системами на платформі 1С: Підприємство.

За більш детальною консультацією Ви можете звернутися до наших спеціалістів за номером телефону (044) 393 41 07


Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит