fbpx

CRM від 1С:Підприємство, як обрати і реалізувати програму в роботі?

Дану статтю ми підготували для фахівців в сфері продажів, маркетингу, а також для підприємців, які бажають якісно впорядкувати внутрішні процеси своєї компанії. А також знаходяться в пошуку відповідного програмного забезпечення, за допомогою якого можна гармонійно організувати цей процес. Ми розповімо, як правильно вибрати 1С:Підприємство CRM і отримати від  програми максимум.

У нашій статті ви дізнаєтеся:

 • що таке CRM 1С:Підприємство
 • основні цілі впровадження
 • ключові переваги
 • як працює 1С:Підприємство CRM (стандарт)

Що таке 1С:Підприємство CRM

Отже, 1С:Підприємство CRM (Customer Relationship Management, що перекладається як “управління взаємовідносинами з клієнтами”) – це програмне забезпечення, корпоративна система, яка була розроблена для автоматизації процесу продажів, їх стрімкого зростання, а також підвищення прибутку завдяки систематизованим взаєминам з клієнтами . Компанії, які використовують це рішення мають низку переваг перед конкурентами. В їх руках програма стає потужним інструментом, за допомогою якого підвищується якість обслуговування кожного клієнта і, як наслідок, збільшуються  обсяг продажів. Чи це не головна мета будь-якого бізнесмена?

Основні цілі впровадження 1С:Підприємство CRM 2.0

Логічно припустити, що основна мета впровадження програми – це підвищення клієнтської лояльності, формування довгого і продуктивного співробітництва з уже існуючою клієнтською базою і постійне залучення нових клієнтів. За допомогою CRM від 1С:Підприємство ви легко можете аналізувати такі показники, як: поведінка і потреби кожного окремого клієнта, маркетингову складову і т.д. Тільки грамотний і автоматизований аналіз є двигуном у складному механізмі розвитку бізнесу. І цей двигун може стати вашим. Крім цього, автоматизація значно підвищує швидкість обробки заявок. Як наслідок, задоволений клієнт – постійний клієнт!

Ключові переваги 1С:Підприємство CRM

У функціонал 1С:Підприємство CRM розробники вклали безліч інструментів. Завдяки детальному вивченню сервісу, продажів, повному колу укладення угоди – від першого дзвінка до укладення договору і подальшої співпраці продукт здатний задовольнити всі вимоги сучасного бізнесу і працювати з великими воронками продажів. Ключовими перевагами є:

 • оперативний доступ до розгорнутої звітності
 • доступ до роботи менеджерів. Ви можете відслідковувати показники роботи кожного з них і вчасно координувати дії
 • взаємодія між співробітниками різних відділів в одному інформаційному полі. Напевно, ви стикалися з ситуацією, коли співробітник одного відділу забув або не вчасно передав важливу інформацію в інший відділ і в результаті операція або зірвалася, або принесла велику кількість проблем. З 1С:Підприємство CRM Стандарт це залишиться в минулому
 • моментальний доступ до повної інформації про кожного клієнта
 • оперативне та якісне обслуговування клієнта на кожному етапі операції

Як працює 1С:Підприємство CRM 2.0 (стандарт)

Безсумнівним плюсом є зберігання всіх даних про клієнтів і постачальників в одній інформаційній базі. Всі актуальні ціни, знижки, акції та інші внутрішні процеси компанії доступні в будь-який час. Крім цього, такі дані, як: дзвінок клієнта, дані про розмову, що відбулася угода, товари з кошика на сайті і т.д. надходять в єдину базу. За допомогою системних інструментів співробітники можуть фільтрувати необхідну інформацію, переглядати актуальні показники, контролювати заявки і т.д.

Як показує статистика, близько 50% відсотків підприємств з низьким доходом вказує причиною цього – неефективне взаємодія з клієнтами. Ми впровадили 1С:Підприємство CRM десяткам представників українського бізнесу і постійно маємо виключно позитивні відгуки. Даний продукт дійсно здатний вивести на новий рівень вашу компанію.

Для більш детального ознайомлення з програмним забезпеченням, переходьте за посиланням CRM для України або зв’яжіться з нашими фахівцями для докладної консультації.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит