fbpx

Що таке 1С:Підприємство Бухгалтерія для України

chto-takoe-1s

Ми вирішили трохи зануритися в історію і розповісти Вам, що таке 1С:Підприємство бухгалтерія та наскільки оперативно сьогодні відбувається установка 1С:Підприємство бухгалтерії. Звичайно, навряд чи можна знайти досвідченого фахівця, який не знає про яке програмному забезпеченні йдеться. Більш того, багато хто й самі можуть дати розгорнуту консультацію з питань користування та рішення деяких моментів. Це обумовлено неймовірною популярністю продукту і масовим використанням. Але так чи було завжди і, що було до того, як користувачі дізналися, що таке 1С:Підприємство бухгалтерія?

Не будемо згадувати складні для більшості бухгалтерів часи, коли їм доводилося цілодобово горбити спину над рахунковими машинами і нескінченної стосом документів (в медицині є навіть таке поняття, як “постава бухгалтера”, не з чуток відоме багатьом, хто змушений годинами схилятися над паперовою роботою). Ми перейдемо відразу до приємного епізоду з історії – до 1991 року, коли вперше стало відомо про те, що таке бухгалтерія 1С:Підприємство. Це була найперша версія платформи 1С:Підприємство, яка зробила справжню революцію.

Виявилося, що цілком реально довірити сучасній розумній машині виконання більшості рутинних і однотипних завдань з обліку, а людині залишити більш складні завдання, розвантаживши його від виконання сотні однакових дій щодня. Встановлення 1С:Підприємство бухгалтерії було, як мрія і слова про чудо-програму почали передаватися швидше найгучніших пліток. До речі, ми – група компаній А4 на ринку з’явилися зовсім трохи пізніше – в 1997 році, а про те, що таке 1С:Підприємство бухгалтерія дізналися ще раніше, коли вирішили присвятити свою діяльність цьому бізнесу. Завдяки цьому є прямими учасниками історії розвитку програмного забезпечення і знаємо абсолютно всі нюанси його використання.

Багато компаній в ті роки вирішили скористатися новинкою на ринку і автоматизувати важливу частину своєї діяльності, тому інсталяція 1С:Підприємство бухгалтерії стала майже масовою. Паралельно розвивалася мережа партнерів, на ринок стали виходити нові послуги, такі як обслуговування користувачів і т.д. Тож не дивно, але що таке 1С:Підприємство бухгалтерія знав уже кожен, хто хоч трохи причетний до цієї галузі. Пізніше в кінці 90х розробники випустили нові продукти і випускають їх до цього дня. Сьогодні існують готові рішення буквально для кожної галузі, але, тим не менш, установка 1С:Підприємство бухгалтерії все так само актуальна і досі тримає лідерські позиції. Назвемо лише кілька основних причин цього:

 • зручність. Більшість пересічних операцій автоматизовані і бухгалтер може бути зосереджений на більш важливих завданнях, не відволікаючись на нескінченну рутину
 • виключення багатьох облікових помилок. Людина може втомитися, може знизитися уважність і т.д., програма – ні, вона виконує тисячі вірних розрахунків за вас
 • установка 1С:Підприємство бухгалтерії вирішує питання управлінського, податкового, кадрового, складського обліку. Дозволяє управляти виробництвом, логістикою, закупівлями і т.д. Сьогодні можна вести кілька фірм в одній програмі і т.д.

Звичайно, це лише мала частина переваг. Говорячи коротко про те, що таке 1С:Підприємство Бухгалтерія, ми б підкреслили, що це унікальний за своєю суттю продукт, що не поступається своєю зручністю та функціоналом західним аналогам. Його повсюдне використання і багаторічна популярність говорить сама за себе. Великим плюсом є те, що установка 1С:Підприємство бухгалтерії відбувається оперативно і максимально ефективно. Велика партнерська мережа виробляє якісне обслуговування користувачів. Сьогодні це більше, ніж програма. Це пряма необхідність, без якої важко уявити сучасну бухгалтерію.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит