Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Чим зручні хмарні технології

Сьогодні ми розглянемо актуальне питання, а саме – чим зручні хмарні технології? Відповідати на нього ми будемо в рамках ведення бізнесу. В даний час все більше і більше підприємств впроваджують різне програмне забезпечення для оптимізації діяльності, конкурентоспроможності та підвищення прибутку.

Чи можуть хмарні технології допомогти підприємцю? Щоб дати відповідь, необхідно для початку зрозуміти, що вони собою представляють.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Що таке хмарні технології та як вони працюють?

Суть цих процесів полягає в використанні чужих обчислювальних потужностей для вирішення власних завдань. Дані ресурси користувач зазвичай отримує у вигляді спеціальних послуг. По суті робота в них ведеться віддалено. Прикладами хмарних технологій можуть бути електронна пошта, сервіси зберігання даних, хостинг і т.д.

У бізнесі застосовуються практично всі різновиди даних послуг. Усередині компанії використовується корпоративна пошта, для роботи з програмами автоматизації орендують сервер та багато іншого.

Щоб зрозуміти, чим зручні хмарні технології, розглянемо як вони працюють. Хмара представляє собою результат роботи мережевого і серверного устаткування, що об’єднано спеціальним програмним забезпеченням. Потужні комп’ютери з високою продуктивністю забезпечують користувача простором для зберігання та обробки даних.

Світчі, роутери, комутатори – пристрої, які встановлені в цих комп’ютерах і забезпечують доступ до них. Кожен з приладів може працювати самостійно, але коли вони працюють разом, як єдине ціле, тоді ми називаємо це хмарною системою. Для цього використовуються програми, що забезпечують злагоджену взаємодію всіх елементів.

Переваги хмарних технологій

  • Економія коштів, оскільки не потрібно витрачатися на потужні комп’ютери, обслуговування серверів і наймання спеціального штату співробітників;
  • Можливість працювати з будь-якої точки світу, з будь-якого пристрою;
  • Безпечне зберігання даних. Фізичні накопичувачі, наприклад, можуть бути втрачені;
  • При необхідності декілька користувачів одночасно можуть працювати з документами і файлами;
  • Операційна система не має значення, за рахунок того, що всі дані знаходяться в хмарі працювати з ними можна з будь-якої системи;
  • Оновлення програмного забезпечення, не потрібно стежити за виходом нових версій самостійно, оновленням займається постачальник послуг.

Віртуальний офіс від А4

Докладніше

Для бізнесу хмарні технології зручні тим, що дають можливість уникнути зайвих витрат. Користувач отримує необхідні ресурси при цьому не купує “залізо” і не витрачається на його обслуговування.

Також для підприємця зручністю є можливість працювати з будь-якої точки світу. Процеси на підприємстві можна контролювати перебуваючи де завгодно і не важливо, з якого пристрою. Співробітники отримують інструмент, який дозволяє швидше отримувати і відправляти документи, різну інформацію, редагувати файли і т.д.

У нас Ви можете замовити оренду сервера. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання