fbpx

Чи можна в Україні користуватися 1С:Підприємство?

Можно ли в Украине пользоваться 1СПідприємство

Будь-який бізнес потребує автоматизації роботи, оскільки це дозволяє підвищити ефективність діяльності. Для цього підприємства використовують програмне забезпечення 1С:Підприємство. Однак в 2017 був опублікований Указ Президента №133 / 2017, в якому піддавались санкціям дистриб’ютори системи. Багато людей вважає, що це заборона на використання даного забезпечення, але ситуація не зовсім така.

Сьогодні компаніям, які ведуть бюджетний план обліку заборонено працювати з 1С:Підприємство, для них існує система UA Бюджет, інші ж підприємства можуть вести свою діяльність в цих програмах.

Користуватися 1С:Підприємство в Україні можна, фахівці розробили необхідні типові і галузеві продукти відповідно до законодавства.

Типові продукти 1С:Підприємство, які використовуються в Україні

 • 1С:Підприємство  Бухгалтерія. Призначена для автоматизації податкового та бухгалтерського обліку, дає можливість формувати регламентовану звітність.
 • 1С:Підприємство Зарплата та управління персоналом для України. Рішення дозволяє керувати персоналом, автоматизувати роботу різних служб компанії.
 • 1С:Підприємство Управління торговим підприємством. За допомогою даної системи можна автоматизувати діяльність підприємства, яке займається будь-яким видом комерційної діяльності.
 • 1С:Підприємство Управління виробничим підприємством дає можливість керувати виробничою компанією.
 • 1С:Підприємство Управління невеликою фірмою. Продукт підходить для ведення обліку та управління в малому бізнесі.

Детальніше ознайомлюйтесь з типовими та галузевими продуктами 1С:Підприємство, які використовуються в Україні, на нашому сайті.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит