fbpx

Програма 1С:Підприємство Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України 8

1с_бухгалтерия_сельскохозяйственного_предприятия

Бухгалтерський облік в сільському господарстві в Україні має чіткі регламентовані правила і зобов’язує дотримуватися всіх законодавчих стандартів, як в управлінні, так і в оподаткуванні. Відповідно, як і будь-яка інша ніша бізнесу, бухгалтерія сільськогосподарського підприємства повинна бути максимально точна і автоматизована. Саме з цією метою і було створено програмне забезпечення 1С:Підприємство сільське господарство. Воно дозволяє вести облік і контроль всього кола бізнес процесів, згідно з усіма заданими регламентами та не порушуючи законодавство. Крім цього ви зможете формувати всю необхідну звітність по заданих параметрах і швидко приймати необхідні рішення, аналізуючи отримані дані.

1С:Підприємство бухгалтерія сільськогосподарського підприємства дозволяє не тільки співробітникам відділу кадрів і бухгалтерії вести контроль і облік фінансів і управлінської діяльності, але і значно полегшити та вдосконалити роботу іншого персоналу. Наприклад, штатний агроном зможе швидко і вчасно аналізувати списання всіх добрив і насіння. Зоотехніку буде набагато простіше проводити аналіз руху стада, як по місцях змісту, так і за віковими групами і т.д. Автоматизація сільського господарства також структурує контроль і облік пересування С/Г транспорту, дозволить швидко формувати шляхові листи, вести облік палива. Крім цього 1С:Підприємство УСГП містить набір стандартних функцій, таких як: нарахування і виплата заробітної плати, мотиваційні програми для співробітників, облік всіх фінансових надходжень, виконання банківських операцій, податковий облік і т.д. Природно, всі ці можливості адаптовані під дану бізнес нішу.

Купівля програми 1С:Підприємство сільгосппідприємство дає вам ряд переваг:

 • Швидкий старт
 • Простий інтерфейс і легке освоєння програми
 • Навчання персоналу правильному користуванню
 • Нашою особливістю є впровадження 1С:Підприємство УСГП “під ключ”. Більш того, ми супроводжуємо вас на всіх етапах користування і впроваджуємо при необхідності нові доробки та доповнення
 • Швидка виписка всіх документів та їх зберігання в програмі

Ціна програми 1С:Підприємство Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України 8

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”11700 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України. Комплект на 5 користувачів”20100 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”2520 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”9480 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”16200 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”27900 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”61200 грн.

“Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” – оптимальне рішення для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, отримання інформації для аналізу діяльності підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (тваринництва, рослинництва та птахівництва).

Рішення розроблено на базі “Бухгалтерії для України” редакція 2.0. із збереженням всіх можливостей і механізмів цього типового рішення. У рішення додані всі необхідні механізми для ведення бухгалтерського та податкового обліку, включно з підготовкою обов’язкової звітності в організаціях, що здійснюють сільськогосподарську діяльність і будь-які інші види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю, надання послуг, виробництво, тощо.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України 8

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит