fbpx

Бухгалтерія для України редакція 2.0

Бухгалтерия 2.0

Бухгалтерія для України редакція 2.0 є останньою редакцією програмного забезпечення для автоматизації бізнес процесів. Стара редакція версії 1.2 більше не підтримується і не має в своєму функціоналі більшості переваг. 1С:Підприємство для України 2.0 отримало не тільки поліпшений і більш зрозумілий інтерфейс, воно було доповнено новими необхідними функціями і розширеними можливостями. Ось лише деякі з них:

 • кадровий облік став більш спрощеним, а нараховувати заробітну плату співробітникам в 1С:Підприємство бухгалтерія 2.0 стало набагато зручніше і швидше
 • з’явилася можливість приховувати елементи, які вам не потрібні і, якими ви не користуєтеся
 • самостійний вибір шрифтів, виконання деяких друкованих завдань легко і швидко. Більше не потрібно залучати програмістів або інших фахівців.
 • бухгалтерія для України 2.0 має сучасний інтерфейс, який можна легко налаштувати під потреби кожного окремого клієнта. Більше ніяких непотрібних вікон, якими ви не користуєтеся.

Увага! Підтримка даної редакції буде припинена в травні 2021 года!

Дізнавайтеся про пільгові умови переходу на BAS Бухгалтерію:

Це лише мала частина переваг, насправді практично для кожної підсистеми були розроблені і внесені більш зручні та функціональні зміни.

Але все ж головною перевагою 1С:Підприємство бухгалтерія 2.0 для України є її своєчасна технічна підтримка. На відміну від версії 1.2, користувачам якої було оголошено про її завершення. Це означає, що в старій версії ви не зможете побачити змін, які проведені на законодавчому рівні і т.д. Саме тому перехід на 1С:Підприємство 2.0 не просто бажаний, а вкрай необхідний. Перехід з бухгалтерії 2.0 на 3.0 для України поки не можливий і єдина версія, яка підтримується – це бухгалтерія 2.0

У жовтні 2016 року було випущено нову редакцію 2.0 програми “Бухгалтерія для України”, яка була розвитком редакції 1.2, розроблена на сучасному інтерфейсі “Таксі” з сучасним зручним інтерфейсом і містила низку нововведень практично у всіх підсистемах обліку.

Одночасно з випуском нової редакції 2.0 було оголошено про плани підтримки попередньої редакції 1.2 до кінця здачі звітності за 2017 рік (до кінця квітня 2018 року).

Ціна програми 1С:Підприємство Бухгалтерія 2.0 для України

Назва продуктуЦіна
Бухгалтерія для України6690 грн.
Бухгалтерія для України. Комплект на 5 користувачів.12900 грн.

Переваги переходу на Бухгалтерію 2.0

Новий інтерфейс.

Новий сучасний інтерфейс, сумісний в режимі тонкого клієнта

Продуктивність

Збільшення продуктивності зарахунок перенесення з клієнтського місця навантаження на серверні потужності. Прискорення роботи в великих базах

Спрощенний режим

Можливість спрощеного режиму кадрового обліку та нарахування зарплати.
Ведення обліку як на платформі 7

Керовані форми

Можливість приховати непотрібні елементи, настройка списків, вибір шрифту, дрібні настройки друкованих форм, додавання логотипу

Будь-який ліцензований користувач може отримати тестову базу для для порівняння можливостей програм. Редакція 2.0 надається зареєстрованим користувачам попередніх редакцій конфігурації “Бухгалтерія для України”, мають діючий договір на інформаційно-технологічний супровід. Для роботи з конфігурацією необхідно використовувати платформу “1С:Підприємство 8.3” не нижче версії 8.3.6.2299.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит