Бухгалтерія редакція 2.0 – перейти легко!

Бухгалтерія 2.0

Про випуск редакції 2.0 конфігурації "Бухгалтерія для України" версії ПРОФ

У жовтні 2016 року була випущена нова редакція 2.0 програми "Бухгалтерія для України", яка була розвитком редакції 1.2, розроблена на сучасному інтерфейсі "Таксі" та містила низку нововведень практично у всіх підсистемах обліку. Одночасно з випуском нової редакції 2.0 було оголошено про плани підтримки попередньої редакції 1.2 до кінця здачі звітності за 2017 рік (до кінця квітня 2018 року). За ці півтора роки більшість користувачів "Бухгалтерія для України" перейшли на нову редакцію 2.0.

Відсоток компаній, що переходять на нову редакцію невпинно збільшується:

Підтримка редакції 1.2 планується лише до закінчення 2018 року! У редакції 1.2 конфігурації "1С: Бухгалтерія для України" будуть підтримуватися зміни законодавства, розвиток функціональністю не передбачається.

Плюси нової версії:

  1. Новий сучасний інтерфейс, сумісний в режимі тонкого клієнта.
  2. Збільшення продуктивності зарахунок перенесення з клієнтського місця навантаження на серверні потужності. (Прискорення роботи в великих базах)
  3. Можливість спрощеного режиму кадрового обліку та нарахування зарплати. (Вести все як на платформі 7)
  4. Керовані форми (можливість приховати непотрібні елементи, настройка списків, вибір шрифту, дрібні настройки друкованих форм, наприклад: для додавання логотипу тепер немає потреби залучати програміста)

Мінуси нової версії:

  1. На екран вміщається менше інформації.
  2. Тільки одне вікно на весь екран.
  3. Всі доробки необхідно переписувати заново під нову конфігурацію. Рішення: залучати програміста.

Будь-який ліцензований користувач може отримати тестову базу для для порівняння можливостей програм. Редакція 2.0 надається зареєстрованим користувачам попередніх редакцій конфігурації "Бухгалтерія для України", мають діючий договір на інформаційно-технологічний супровід. Для роботи з конфігурацією необхідно використовувати платформу "1С:Підприємство 8.3" не нижче версії 8.3.6.2299.

Вартість підтримки редакції 2.0 - 2000 грн. за 5 годин