Бухгалтерія для України редакція 2.0 – Легкий перехід

      У жовтні 2016 року було випущено нову редакцію 2.0 програми “Бухгалтерія для України”, яка була розвитком редакції 1.2, розроблена на сучасному інтерфейсі “Таксі” з сучасним зручним інтерфейсом і містила низку нововведень практично у всіх підсистемах обліку.

      Одночасно з випуском нової редакції 2.0 було оголошено про плани підтримки попередньої редакції 1.2 до кінця здачі звітності за 2017 рік (до кінця квітня 2018 року).

Переваги переходу на 2.0

Новий інтерфейс.

Новий сучасний інтерфейс, сумісний в режимі тонкого клієнта.

Продуктивність

Збільшення продуктивності зарахунок перенесення з клієнтського місця навантаження на серверні потужності. Прискорення роботи в великих базах.

Спрощенний режим

Можливість спрощеного режиму кадрового обліку та нарахування зарплати(ведення обліку як на платформі 7)

Керовані форми

Можливість приховати непотрібні елементи, настройка списків, вибір шрифту, дрібні настройки друкованих форм, наприклад: для додавання логотипу тепер немає потреби залучати програміста

Будь-який ліцензований користувач може отримати тестову базу для для порівняння можливостей програм. Редакція 2.0 надається зареєстрованим користувачам попередніх редакцій конфігурації “Бухгалтерія для України”, мають діючий договір на інформаційно-технологічний супровід. Для роботи з конфігурацією необхідно використовувати платформу “1С:Підприємство 8.3” не нижче версії 8.3.6.2299.

  •  

Напишіть нам:

Тестова форма уа

Надіслати запит