fbpx

Бухгалтерія для України редакція 2.0

Бухгалтерия 2.0

Бухгалтерія для України редакція 2.0 є останньою редакцією програмного забезпечення для автоматизації бізнес процесів. Стара редакція версії 1.2 більше не підтримується і не має в своєму функціоналі більшості переваг. 1С:Підприємство для України 2.0 отримало не тільки поліпшений і більш зрозумілий інтерфейс, воно було доповнено новими необхідними функціями і розширеними можливостями. Ось лише деякі з них:

  • кадровий облік став більш спрощеним, а нараховувати заробітну плату співробітникам в 1С:Підприємство бухгалтерія 2.0 стало набагато зручніше і швидше
  • з’явилася можливість приховувати елементи, які вам не потрібні і, якими ви не користуєтеся
  • самостійний вибір шрифтів, виконання деяких друкованих завдань легко і швидко. Більше не потрібно залучати програмістів або інших фахівців.
  • бухгалтерія для України 2.0 має сучасний інтерфейс, який можна легко налаштувати під потреби кожного окремого клієнта. Більше ніяких непотрібних вікон, якими ви не користуєтеся.

Це лише мала частина переваг, насправді практично для кожної підсистеми були розроблені і внесені більш зручні та функціональні зміни.

Але все ж головною перевагою 1С:Підприємство бухгалтерія 2.0 для України є її своєчасна технічна підтримка. На відміну від версії 1.2, користувачам якої було оголошено про її завершення. Це означає, що в старій версії ви не зможете побачити змін, які проведені на законодавчому рівні і т.д. Саме тому перехід на 1С:Підприємство 2.0 не просто бажаний, а вкрай необхідний. Перехід з бухгалтерії 2.0 на 3.0 для України поки не можливий і єдина версія, яка підтримується – це бухгалтерія 2.0

У жовтні 2016 року було випущено нову редакцію 2.0 програми “Бухгалтерія для України”, яка була розвитком редакції 1.2, розроблена на сучасному інтерфейсі “Таксі” з сучасним зручним інтерфейсом і містила низку нововведень практично у всіх підсистемах обліку.

Одночасно з випуском нової редакції 2.0 було оголошено про плани підтримки попередньої редакції 1.2 до кінця здачі звітності за 2017 рік (до кінця квітня 2018 року).

Ціна програми 1С:Підприємство Бухгалтерія 2.0 для України

Назва продуктуЦіна
Бухгалтерія для України6690 грн.
Бухгалтерія для України. Комплект на 5 користувачів.12900 грн.

Переваги переходу на Бухгалтерію 2.0

Новий інтерфейс.

Новий сучасний інтерфейс, сумісний в режимі тонкого клієнта

Продуктивність

Збільшення продуктивності зарахунок перенесення з клієнтського місця навантаження на серверні потужності. Прискорення роботи в великих базах

Спрощенний режим

Можливість спрощеного режиму кадрового обліку та нарахування зарплати.
Ведення обліку як на платформі 7

Керовані форми

Можливість приховати непотрібні елементи, настройка списків, вибір шрифту, дрібні настройки друкованих форм, додавання логотипу

Будь-який ліцензований користувач може отримати тестову базу для для порівняння можливостей програм. Редакція 2.0 надається зареєстрованим користувачам попередніх редакцій конфігурації “Бухгалтерія для України”, мають діючий договір на інформаційно-технологічний супровід. Для роботи з конфігурацією необхідно використовувати платформу “1С:Підприємство 8.3” не нижче версії 8.3.6.2299.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит