fbpx

Програма 1С:Підприємство Бухгалтерія будівельної організації

1С_бухгалтерия_строительной_организации

Бухоблік в будівництві є одним з найважливіших напрямків для успішного функціонування організації. На сьогоднішній день облік в будівництві вийшов на абсолютно новий рівень і дозволяє стрімко розвиватися в галузевої ніші.

Група компаній А4 пропонує готове рішення – 1С:Підприємство бухгалтерія будівельної організації. Його головним призначення є автоматизація бухгалтерського та податкового обліку в будівництві для всіх учасників процесу – інвесторів, організацій – замовників, підрядників, субпідрядників.

Бухгалтерський облік будівельної організації – це широкий спектр робіт, який базується на актуальному законодавстві країни. Бухгалтерія будівельної організації щодня виконує сотні процесів і створює велику кількість звітної документації. Завдання програмного забезпечення максимально спростити і автоматизувати їх для отримання більш високих результатів і актуальної, достовірної інформації. Його впровадження дозволять швидко реагувати на будь-які зміни на ринку і всередині компанії, оперативно приймати рішення, що дозволяє підвищити рівень конкурентоспроможності, а також побудувати довірчі і продуктивні відносини з підрядниками та інвесторами.

Бухгалтерський облік в будівельних організаціях за допомогою ПО максимально зручний і продуктивний. Програма передбачає організацію пайового будівництва із залученням спеціалізованих замовників. Спрощується складання інвестиційної звітності. Весь облік проводитися згідно з укладеними договорами, що в підсумку спрощує передачу готового об’єкта.

1С:Підприємство бухгалтерія будівельної організації і його основний функціонал:

 • автоматизоване формування пайових внесків від замовників будівництва (грошовими, або не грошовими коштами)
 • бухгалтерський і податковий облік в будівництві
 • аналіз і планування всіх матеріальних цінностей
 • автоматизоване формування будь-яких актів звірок по одному або декільком філій з доступом, як до загальної інформації, так і в розрізі однієї філії
 • бухгалтерія в будівництві також веде облік запасів (обладнання, спеціалізованого одягу та інвентарю, оснащення) також веде весь облік монтажних і будівельних робіт, які виконуються не тільки власними силами, але і за допомогою сторонніх організацій
 • взаєморозрахунки з постачальниками, клієнтами, субпідрядниками і замовниками
 • оприбуткування витрат від підрядників, компенсація їх понад кошторис і т.д.

Бухгалтерська звітність будівельної організації повинна функціонувати точно, як годинник. Це запорука успіху бізнес-процесів і руху компанії вперед. Ми займаємося не тільки впровадженням програмного забезпечення, але і підтримкою на кожному етапі. А також індивідуально підходимо до кожного замовника, з огляду на специфіку роботи його підприємства. Ви можете замовити у нас консультацію і отримати відповідь на кожне Ваше запитання.

Ціна програми 1С:Підприємство Бухгалтерія будівельної організації для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Бухгалтерія будівельної організації”8400 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія будівельної організації для 5 користувачів”18300 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія будівельної організації, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”2400 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія будівельної організації, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”10800 грн.

Програмний продукт “Бухгалтерія будівельної організації” включає технологічну платформу “1С:Підприємство”, і конфігурацію (прикладне рішення) “Бухгалтерія будівельної організації”, яка включає специфічні галузеві особливості та всю функціональність конфігурації “Бухгалтерія для України” редакції 1.2.

“Бухгалтерія будівельної організації” призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: будівництво, оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Бухгалтерія будівельної організації для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит