Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Бухгалтерський облік в будівництві на основі BAS

BAS

У цій статті ми розглянемо програмне забезпечення, яке допоможе Вам вести бухгалтерський облік в будівництві. Як і в будь-якому іншому виді діяльності важко переоцінити важливість даної звітності. Її автоматизація за допомогою зручної програми буде запорукою успішності та конкурентоспроможності Вашого бізнесу.

"BAS Будівництво. Бухгалтерія"

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Основа системи – “BAS Бухгалтерія”. Тому програмне забезпечення містить у собі весь набір функцій типової конфігурації. Рішення розроблене не лише як інструмент ведення бухгалтерського обліку в будівництві. Програмний продукт буде корисним і для автоматизаціїї інших видів комерційної діяльності: роздрібна, гуртова торгівля, виробництво, надання послуг і т.д. 

Функціонал програмного забезпечення

  • облік будівельних контрактів (можливе введення даних за поточними контрактами);
  • формування пайового внеску у замовника будівництва (який може виступати в ролі генерального інвестора; співінвестора, що використовує як власні, так і позикові кошти) як грошовими, так і негрошовими засобами;
  • облік взаєморозрахунків з постачальниками, субпідрядниками, покупцями і замовниками з виведенням універсальних Актів звірки;
  • здача готових проектів по завершенню будівництва;
  • розрахунки за договорами з контрагентами.

За допомогою програми можна вести бухгалтерський облік в будівництві декількох або однієї організації, для кожної окремо або в загальній системі. Забезпечення дозволяє контролювати безготівкові, готівкові та валютні операції. Для того, щоб простежити грошові процедури, платежі автоматом поділяються на аванс та оплату. Також Ви можете керувати персоналом, вести розрахунок і виплату зарплати.

Рішення дозволяє проводити облік в будівництві по різним системам оподаткування. Автоматизовані процеси складання звітності по закінченню місяця: визначення фінансових результатів, стан запасів на дату балансу і т.д.

Документообіг в будівництві, за рахунок даного забезпечення, буде прозорий та спрощений для користувача. Можна створювати обліки матеріалів, які Ви використовуєте, спеціальної техніки, одягу і обладнання. Контролювати витрати на дані позиції, розрахунки з замовниками, постачальниками та організаціями.

В системі передбачені опції для того, щоб швидко навчиться вести документообіг в будівництві. Різні функції допомагають новачкам освоїтися за короткий період, а користувачам, які давно працюють – підвищити ефективність діяльності.

BAS

"BAS Будівництво. Бухгалтерія"

Докладніше про програму

Резюмуємо

“BAS Будівництво. Бухгалтерія” – рішення, що допоможе Вам вести бухгалтерський облік в будівництві і підвищити ефективність роботи своєї компанії. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання