fbpx

Бухгалтерський облік в будівництві на основі 1С:Підприємство

Бухгалтерский учет в строительстве на основе 1СПідприємство

У цій статті ми розглянемо програмне забезпечення, яке допоможе Вам вести бухгалтерський облік в будівництві. Як і в будь-якому іншому виді діяльності важко переоцінити важливість даної звітності. Її автоматизація за допомогою зручної програми буде запорукою успішності та конкурентоспроможності Вашого бізнесу.

1С:Підприємство Бухгалтерія будівельної організації

Основа системи – Бухгалтерія для України. Тому програмне забезпечення містить у собі весь набір функцій типової конфігурації. Рішення розроблене лише як інструмент ведення бухгалтерського обліку в будівництві.

Автоматизувати інші сфери діяльності підприємства можна за допомогою додаткових програм. Бухгалтерська служба при роботі з даною системою веде звітність в рамках поточного законодавства.

Функціонал програмного забезпечення

 • реалізація будівельних проектів за допомогою фінансів організації, засобів взятих в позику або пайових грошей інвесторів;
 • можливість здійснювати роботи за участю підготовлених замовників, виконувати його функції самостійно або брати на себе функції замовника і генерального підрядника;
 • ведення обліку довгострокових інвестицій, як за фактичними витратами, так і обліку зроблених капітальних вкладень за договірною вартістю;
 • здача готових проектів по завершенню будівництва;
 • розрахунки за договорами відступлення права вимоги.

За допомогою програми можна вести бухгалтерський облік в будівництві декількох або однієї організації, для кожної окремо або в загальній системі. Забезпечення дозволяє контролювати безготівкові, готівкові та валютні операції. Для того, щоб простежити грошові процедури, платежі автоматом поділяються на аванс та оплату. Також Ви можете керувати персоналом, вести розрахунок і виплату зарплати.

Рішення дозволяє проводити облік в будівництві по різним системам оподаткування. Автоматизовані процеси складання звітності по закінченню місяця: визначення фінансових результатів, стан запасів на дату балансу і т.д.

Документообіг в будівництві, за рахунок даного забезпечення, буде прозорий та спрощений для користувача. Можна створювати обліки матеріалів, які Ви використовуєте, спеціальної техніки, одягу і обладнання. Контролювати витрати на дані позиції, розрахунки з замовниками, постачальниками та організаціями.

В системі передбачені опції для того, щоб швидко навчиться вести документообіг в будівництві. Різні функції допомагають новачкам освоїтися за короткий період, а користувачам, які давно працюють – підвищити ефективність діяльності.

Резюмуємо

1С:Підприємство Бухгалтерія будівельної організації – рішення, що допоможе Вам вести бухгалтерський облік в будівництві і підвищити ефективність роботи своєї компанії. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит