fbpx

Бухгалтерська програма для ОСББ

Программа для ОСМД

Система автоматизації – інструмент, покликаний поліпшити роботу об’єднання і зменшити витрати часу, а процес ведення обліку зробити простим і зрозумілим. У цій статті ми розглянемо програму для ОСББ, а саме 1С:Підприємство Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні (КОРП, ПРОФ, СТАНДАРТ).

1С:Підприємство Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні (КОРП, ПРОФ, СТАНДАРТ)

Система дає можливість керувати роботою організацій ЖКГ, автоматизувати паспортний облік, розрахунок плати за квартиру і побутового обслуговування. Контролювати різні аспекти діяльності організації можна завдяки загальній базі даних. Підсистеми програми для ОСББ дозволяють керувати особовими рахунками, вимірювальними приладами, витратами та закупівлями, касовими і банківськими операціями, провести автоматизацію роботи юридичного відділу, голосувань, аварійної служби.

Програма призначена для роботи в різних організаціях житлово-комунального господарства:

 • Дачні і гаражно-будівельні кооперативи;
 • ОСББ – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку;
 • Котеджні селища;
 • Житлово-експлуатаційні кооперативи.

Програма для ОСББ має набір функцій, які дають Вам можливість контролювати нежитловий і житлової фонди, проводити облік власників майна, автоматизувати збори, співпрацю з постачальниками, також проводити аналіз діяльності і взаємодіяти з різними системами.

Наприклад, якщо Вам потрібно вести розрахунок зарплат і керувати персоналом, в такому випадку Ви можете провести інтеграцію з продуктом BAS Бухгалтерія, оскільки в даній програмі для ОСББ відсутня можливість проводити операції такого роду. Зручною опцією для мешканців буде контроль свого особистого рахунку через “Telegram”.

Який висновок?

Якщо Вам необхідна програма для ОСББ, зверніть увагу на 1С:Підприємство Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні (КОРП, ПРОФ, СТАНДАРТ). Система має широкий функціонал і може працювати з іншим забезпеченням, що дозволяє організувати вашу діяльність, контролювати всі її етапи, спростити життя собі і мешканцям.

За детальною інформацією про 1С:Підприємство Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні (КОРП, ПРОФ, СТАНДАРТ) звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми завжди готові Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит