Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Бухгалтерська програма для ОСББ

Система автоматизації – інструмент, покликаний поліпшити роботу об’єднання і зменшити витрати часу, а процес ведення обліку зробити простим і зрозумілим. У цій статті ми розглянемо програму для ОСББ, а саме “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях”.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Конфігурація "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Система дає можливість керувати роботою організацій ЖКГ, автоматизувати паспортний облік, розрахунок плати за квартиру і побутового обслуговування. Контролювати різні аспекти діяльності організації можна завдяки загальній базі даних. Підсистеми програми для ОСББ дозволяють керувати особовими рахунками, вимірювальними приладами, витратами та закупівлями, касовими і банківськими операціями, провести автоматизацію роботи юридичного відділу, голосувань, аварійної служби.

Програма призначена для роботи в різних організаціях житлово-комунального господарства:

  • Дачні і гаражно-будівельні кооперативи;
  • ОСББ – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку;
  • Котеджні селища;
  • Житлово-експлуатаційні кооперативи.

Програма для ОСББ має набір функцій, які дають Вам можливість контролювати нежитловий і житлової фонди, проводити облік власників майна, автоматизувати збори, співпрацю з постачальниками, також проводити аналіз діяльності.

Даний програмний продукт призначений лише для управлінського обліку, якщо необходіно автоматизувати бухгалтерський і податковий облік, в такому випадку передбачена інтеграція з системою “BAS Бухгалтерія”.

Зручною опцією для мешканців буде контроль свого особистого рахунку через “Telegram”. Для цього в конфігурації наявні налаштування для Telegram бота, сайтів ЖКГ, SMS повідомлень.

Який висновок?

Якщо Вам необхідна програма для ОСББ, зверніть увагу на “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях“. Система має широкий функціонал і може працювати з іншим забезпеченням, що дозволяє організувати вашу діяльність, контролювати всі її етапи, спростити життя собі і мешканцям.

За детальною інформацією про “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми завжди готові Вам допомогти!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання