fbpx

За допомогою чого вести бухгалтерію неприбуткових організацій в Україні

buhgalteriya-dlya-nepribylnyh-organizatsij

Сьогодні реалії обліку вимагають впровадження систем автоматизації не тільки на підприємства, які займаються комерційною діяльністю, а й на установи, що ведуть соціально значущі роботи. Обидві структури мають бухгалтерську службу, яка повинна працювати злагоджено, ефективно і в рамках законодавства.

Такого продукту як бухгалтерія для неприбуткових організацій – не існує, але багато подібних установ  застосовують програму 1С:Підприємство Бухгалтерія для України.

Її можуть використовувати як неприбуткові структури, так і ті, що займаються одночасно неприбутковою і комерційною діяльністю.

За допомогою програмного забезпечення оптимізується робота співробітників, полегшується процес виконання завдань, а також знижуються тимчасові витрати і кількість помилок, що мінімізує збитки. Набір інструментів, який міститься в системі дає можливість формувати необхідні проводки, документи і звіти.

Які можливості конфігурації “Бухгалтерія для України” для неприбуткових організацій?

Прикладне рішення володіє наступними можливостями:

  • В єдиній базі даних відображається інформація про неприбуткову та комерційну діяльність;
  • В єдиній базі ведеться облік декількох установ;
  • Податковий і бухгалтерський облік відповідає законодавству та національним стандартам України;
  • Виконання більшої частини завдань, якими займається бухгалтерія організації.

Програмний продукт дозволяє вести гривневий та валютний облік в рамках законодавства. Детально відображаються витрати установи, що дозволяє формувати звітність для осіб, які надають цільове фінансування і т.д.

Передбачена можливість деталізувати розподіл доходів і витрат. Фіксуються статті за якими організація отримала кошти і витрати, що вони покривають. Кількість таких статей не обмежена. Коли відбувається трата коштів формується документ “Платіжне доручення вихідне” в разі безготівкових операцій і “Видатковий касовий ордер” при готівковій оплаті.

В системі можна сформувати податкову звітність. Для реалізації даної процедури заповнюється “Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організації”. З цією метою під час заповнення “Статті витрат” і “Статті доходів” потрібно вибрати статтю, що не суперечить законодавству.

За допомогою таких документів відображається статті витрат:

  • Рахунок на оплату постачальника;
  • Нарахування зарплати співробітникам;
  • Розподіл доходів і витрат.

Останній документ відображає, з якого джерела було надходження грошових коштів, на що вони були витрачені та який відділ несе відповідальність за дані операції.

Конфігурація дозволяє планувати і коригувати грошові показники, до того ж система передбачає розподіл коштів по надходженнях і видатках. Завдяки чому контролюється рух грошових коштів, а також справно ведеться звітність.

У програмі відображаються проекти, якими займається установа. Один співробітник може бути задіяний на декількох, що фіксується в системі. Доступна можливість розраховувати заробітну плату по кожному проекту.

Якщо неприбуткова організація передбачає членські внески, то вони фіксуються в програмі, що дозволяє їх контролювати і відслідковувати.

Доступна опція формування бюджету, звітів по зарплаті, з деталізацією по людям, проектам, статтям витрат.

Бухгалтерія для України – рішення, яке оптимізує діяльність Вашої неприбуткової установи

Програмне забезпечення розроблене на платформі 1С:Підприємство, за основу була взята 1С:Підприємство Бухгалтерія для України. ПО дає можливість вести бухгалтерський та податковий облік відповідно до законодавства, сформувати необхідні документи і звіти. Використовуючи дану конфігурацію, Ви контролюєте рух грошових коштів, їх надходження і витрати. Вся інформація фіксується в базі даних, що дозволяє аналізувати стан і приймати оптимальні управлінські рішення.

Система дає можливість оптимізувати та спростити роботу співробітників, рутинні завдання будуть виконуватися легше, з меншою кількістю помилок, що знизить ризики непередбачених витрат.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит