fbpx

Програма 1С:Підприємство Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу

1с_мельница и элеватор

Бухгалтерія елеватора та комбікормового заводу має ряд специфічних відмінностей. Програмне забезпечення 1С:Підприємство комбікормовий завод та млин розроблено для обліку податкових і бухгалтерських процесів, формування звітності з урахуванням специфіки галузі для організацій, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею, виробництвом та наданням послуг і т.д.

Автоматизація елеваторів дозволяє організувати злагоджену і єдину систему на всьому підприємстві.

Бухгалтерія елеватора та комбікормового заводу дозволяє керівництву:

 • Своєчасно відстежувати роботу по заготівельним процесам, аналізувати дані в режимі реального часу і вносити необхідні правки для досягнення найкращого результату
 • Проводити контроль цін на сировину, яке закуповується і продукцію, яку виробляє підприємство
 • 1С:Підприємство елеватор дозволяє формувати необхідні звіти по руху сировини

Автоматизація елеваторів важлива для виробничих лабораторій. Співробітники за допомогою бухгалтерії комбікормового заводу можуть забезпечувати швидке формування, так званих, карток аналізу, які необхідні для розрахунку класу зерна за загальноприйнятими вимогами, формувати всю необхідну звітність швидко і безпомилково.

Програмне забезпечення 1С:Підприємство комбікормовий завод, млин, елеватор забезпечує готове рішення для бухгалтерської служби. Починаючи від первинної документації та до формування складної, регламентованої звітності. Абсолютно всі процеси відбуваються з урахуванням чинного законодавства України. Дана конфігурація автоматизує робоче місце:

 • фахівців лабораторії
 • вагаря – від виписки товарних накладних на вивіз і ввезення до контролю його роботи
 • бухгалтера по зерну. Облік зерна на елеваторі, акти сушки, автоматичне формування різних актів і звітності
 • бухгалтера по взаєморозрахунках: контроль взаєморозрахунків з контрагентами, розрахунок послуг, виписка і формування рахунків-фактур, автоматичне формування звітів по заданому ділянці
 • 1С:Підприємство елеватор дозволяє вести облік виробництва, сільськогосподарської техніки і транспорту, розрахунок заробітних плат для працівників, а також складської, матеріально-виробничий облік і т.д.

Бухгалтерія елеватора та комбікормового заводу включає в себе обов’язкові і регламентовані звіти, які призначені для надання державним органам, власникам компаній. Крім цього дана конфігурація дозволяє здавати звітність в електронному вигляді.

Ціна програми 1С:Підприємство Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України”18600 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України. Комплект на 5 користувачів”33450 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”4500 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”18000 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”27900 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”48000 грн.
Програмна продукція “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”102000 грн.

Галузеве рішення “Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України” призначено для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

“1С:Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України” забезпечує рішення всіх задач, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включно з, наприклад, випискою первинних документів, обліком продажів тощо. Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського та податкового обліку, а задачі автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими системами.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Функциональные возможности "BAS Бухгалтерия"

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит