fbpx

Програма 1С:Підприємство Бухгалтерія для України

Для малого бізнесу 1С

Бухгалтерія 1С:Підприємство для України найпопулярніша і якісна програма, яка дійсно допоможе вивести на абсолютно новий рівень весь облік у вашій компанії, а також зробити його повністю автоматичним.

Сьогодні наші фахівці створюють і впроваджують програму для бухгалтерії, яка потрібна саме вашій сфері бізнесу. А саме:

  • Торгового підприємства
  • Ресторану або кафе
  • Невеликої фірми
  • Готелю
  • Сільського господарства
  • Виробничого підприємства
  • Салона краси
  • та багатьох інших сфер бізнесу.

Програмна продукція 1С:Підприємство Бухгалтерія за допомогою наших кваліфікованих програмістів дозволяє реалізувати в собі саме ті завдання і вимоги, які потрібні саме вам. Бухгалтерський облік в Україні повинен здійснюватися, відповідно до актуального законодавства. В деякі його пункти в свою чергу можуть вноситися щомісяця ті чи інші зміни. Версії 1С:Підприємство Бухгалтерія, редакцій 1.2 і 2.0 відмінно працюють на платформі 8, 8.2, 8.3 і відрізняються швидкою роботою, впровадженням тих чи інших змін, які пов’язані із законодавчою базою і зручністю. Це значно спрощує роботу бухгалтерії і виводить її на новий рівень.

Сьогодні практично кожен співробітник знає що таке 1С:Підприємство Бухгалтерія для України. Продукт інтуїтивно зрозумілий співробітникам відділу продажів, складу і т.д. Ми постійно проводимо роботи з поліпшення продуктивності та адаптації під потреби вашої компанії.

Наше завдання – не просто продати вам програму для бухгалтерського обліку, адже ми надаємо послуги з налаштування, впровадження і супроводжуємо вас на кожному етапі. Ми допоможемо вам індивідуально навчити співробітників, щоб ви не шукали курси з 1С:Підприємство Бухгалтерія для них.

Ми, як ніхто інший знаємо, що мало просто купити 1С:Підприємство Бухгалтерія 8 для України, його впровадження вимагає доопрацювань і змін, індивідуальних у кожному окремому випадку. І це також наше завдання – ви можете бути впевнені в якості повного циклу послуг – починаючи від установки і закінчуючи супроводом і консультаціями на кожному новому етапі.

Дізнайтеся вже сьогодні, що таке система бухгалтерського обліку 1С:Підприємство і замовте детальну консультацію щодо реалізації цього продукту в ваш робочий процес. Нижче ви можете ознайомитися з цінами та видами програмних продуктів, а також, ознайомитися з повним описом рішення і його функціоналом. Ми робимо бухгалтерський облік в Україні легше!

Ціна програми 1С:Підприємство Бухгалтерія для України

Назва продуктуЦіна
Бухгалтерія для України6690 грн.
Бухгалтерія для України. Комплект на 5 користувачів.12900 грн.

Програма 1С:Підприємство Бухгалтерія 8 для України має простий і зручний інтерфейс, в якому розбереться навіть недосвідчений користувач. Програма увібрала в себе все краще, з минулих релізів, і додала нові можливості ведення обліку для фірм, які здійснюють торгівлю, виробництво, надання послуг, та застосовують будь-яку систему оподаткування.

Конфігурацію можна використовувати спільно з іншими програмами системи «1С:Підприємство»: «Управління торгівлею» та «Зарплата і управління персоналом».

Функціональні можливості “Бухгалтерії для України”

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит