fbpx

Корисні книги по 1С:Підприємство

Полезные книги по 1с

Іноді під час роботи з програмою виникають труднощі. Це може бути пов’язано з технічними проблемами, з невеликим досвідом користувачів або з неповним розумінням функціонування конфігурації. Щоб вирішити складності технічного характеру можна звернутися до відповідних фахівців.

У свою чергу, книги по 1С:Підприємство допоможуть користувачам і програмістам краще зрозуміти систему, розібратися, які механізми роботи платформи. Література буде корисною і тим, хто починає користуватися програмним продуктом, і досвідченим фахівцям. У ній описані різні тонкощі роботи з рішеннями.

Початківці зможуть зрозуміти, що таке платформа, конфігурації та як влаштована програма. Хто вже давно займається системою, можуть поповнити свої знання про деталі розробки прикладних рішень, інтерфейсу т.д. Книги по 1С:Підприємство також допоможуть фахівцям, які займаються впровадженням програмних продуктів. У них висвітлюються тонкощі даного процесу.

Літератури дуже багато і описати кожен підручник просто неможливо. Тому ми опишемо основні підручники, які можуть Вам допомогти.

Перелік книг по 1С:Підприємство

1С:Підприємство Програмування для початківців. Дітям та батькам, менеджерам і керівникам. Розробка в системі 1С:Підприємство 8.3

Підручник орієнтований на новачків. Допомагає оволодіти методами і техніками створення програм на основі платформи. Видання містить в собі безліч прикладів і завдань для самостійного рішення.

1С:Підприємство 8.3. Практичний посібник розробника

Матеріал викладений в даному підручнику орієнтований на розробників, які ніколи не працювали з платформою 1С:Підприємство. У виданні описані структури об’єктів системи, їх призначення та як ними користуватися.

101 порада початківцям розробникам в системі 1С:Підприємство 8

Підручник націлений на людей, які починають займатися розробкою програм. У ній автори описують на прикладі, як можна вирішити різноманітні труднощі. Для кращого сприйняття і розуміння приклади детально проілюстровані та детально роз’яснені.

Розширення конфігурацій. Адаптація прикладних рішень зі збереженням підтримки в хмарах і на землі. Розробка в системі 1С:Підприємство 8.3. видання 2

Призначено експертам, які займаються впровадженням програмних продуктів на організації. Також дана література допоможе фахівцям з налаштування рішень під потреби замовника. Описані техніки дозволяють оптимізувати функціонал систем, не змінюючи їх. В результаті конфігурація підтримується постачальником, а як наслідок – полегшується процес супроводу.

Розробка інтерфейсу прикладних рішень на платформі 1С:Підприємство 8

Орієнтована на досвідчених фахівців у сфері розробки конфігурацій. Безліч ілюстрацій та прикладів допоможуть швидко освоїти нові методи розробки.

Книги по 1С:Підприємство – інструмент, який Вам допоможе

Як ми можемо зрозуміти література підходить всім користувачам і програмістам, незалежно від стажу роботи. Конфігурації постійно змінюються та оновлюються. Підручники допомагають опанувати інструменти і методи роботи з рішеннями та платформою 1С:Підприємство.

Якщо у Вас виникли питання щодо програм 1С:Підприємство або BAS, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит