Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Бізнес-програми для обліку та автоматизації

У цій статті розглянемо, які існують бізнес-програми для обліку та автоматизації. Без зазначених процесів складно уявити конкурентоспроможну організацію. Впровадження програмного забезпечення необхідно для контролю за діяльністю, її аналізу і оптимізації. Прикладні рішення мають функціональні можливості, які здатні задовольнити потреби підприємства будь-якої галузі і будь-якого масштабу.

Облік і автоматизація – необхідність для розвитку бізнесу. Облік дозволяє відстежувати перебіг процесів, приймати оптимальні управлінські рішення, планувати діяльність та багато іншого. Автоматизація дозволяє спростити рішення задач, знизити кількість помилок, уникнути непередбачених витрат, підвищити продуктивність та прибутковість підприємства.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Найпопулярнішими є програмні продукти лінійки – BAS. Серед прикладних рішень існують складні конфігурації з широкими функціональними можливостями призначені для великих організацій. Також розроблені системи для середнього та малого бізнесу. Далі розглянемо детальніше бізнес-програми для обліку та автоматизації. Вони дозволяють оптимізувати діяльність та вести її в рамках законодавства України.

Бізнес-програми для обліку та автоматизації від BAS

Існують два види програм – типові та галузеві. Перші мають великий функціонал, здатний задовольнити потреби підприємства різної сфери діяльності, галузеві – спрямовані на конкретну область бізнесу, наприклад для сільського господарства, ресторанів, СТО і так далі.

“BAS ERP”

Прикладне рішення має широкий функціонал для оптимізації всіх ділянок роботи підприємства. Підійде для масштабних організацій зі складною структурою бізнес-процесів. При необхідності рішення можна доопрацювати конкретно під компанію. Дана опція сприяє підвищенню ефективності впровадження конфігурації.

Експлуатація програми спростить виконання рутинних завдань та знизить кількість помилок. Функціонал дозволяє підвищити контрольованість і продуктивність діяльності. Управління продажами, закупками, грошовими коштами, персоналом, виробництво і т.д., кожна ділянка організації буде автоматизована, що поліпшить якість виконуваної роботи. Передбачені звіти для аналізу діяльності з різною деталізацією.

“BAS ERP” – сучасне рішення для розвитку Вашого бізнесу. Великі підприємства мають свою специфіку, що враховується в даному програмному продукті.

"BAS ERP"

Докладніше про програму

“BAS Комплексне управління підприємством”

Оптимально підходить для організацій малого та середнього бізнесу. Дозволяє автоматизувати такі ділянки діяльності як:

 • Управління:
  • Фінансами;
  • Закупівлями;
  • Торговими операціями;
  • Виробництвом;
  • Відносинами з клієнтами;
  • Витратами.
 • Складський облік;
 • Регламентований облік;
 • Бюджетування;
 • Аналіз діяльності.

Програмне забезпечення дозволяє “включати” і “вимикати” необхідні функції без його зміни.

“BAS Управління холдингом”

Система розроблена для підвищення якості управління і виконання роботи ряду підприємств, власне холдингу. З її допомогою здійснюється моніторинг і планування бізнес-процесів, що мають великі відмінності один від одного. Програмне забезпечення дає можливість приймати своєчасні рішення, які сприяють досягненню успішного результату.

Рішення дозволяє при необхідності здійснювати інтеграцію з іншими системами.

“BAS Бухгалтерія”

Конфігурація користується великою популярністю. Сприяє вирішенню всіх бухгалтерських завдань. Дозволяє автоматизувати бухгалтерський та податковий облік. Вся необхідна звітність і документація оформляється згідно із законодавством. Передбачені звіти для аналізу діяльності.

Програма дозволяє оптимізувати різні області підприємства. Підвищується ефективність управління фінансами, торговими операціями, закупівлями, персоналом. Також можна автоматизувати виробництво, складський облік, прискорити виконання завдань. Рутинні операції проводяться автоматично, тому співробітники можуть вирішити більше завдань.

Систему можна використовувати для оптимізації всіх служб підприємства або тільки бухгалтерії, залежить від потреб конкретної компанії.

Програмні продукти BAS

Докладніше

“BAS Управління торгівлею”

Функціонал рішення спрямований на підвищення продуктивності торгового підприємства. Дозволяє проводити управління, планування і контроль замовлень, продажів, контролювати взаємини з клієнтами і постачальниками. Ви можете керувати мережею магазинів. Для цього існує опція інтеграції з “BAS Роздрібна торгівля”. Щоб проводити бухгалтерський та податковий облік, необхідно використовувати “BAS Бухгалтерія” в спільному режимі.

Бізнес-програми для обліку та автоматизації - необхідний інструмент підтримки конкурентоспроможності

На ринку існує безліч програмного забезпечення. Вибрати відповідне не така і проста задача. Продукти лінійки BAS зараз оптимальні рішення для будь-якого бізнесу, незалежно від його масштабів і сфери діяльності. З їх допомогою Ви підвищите продуктивність заводу і знизите непередбачені розтрати.

Зазначені конфігурації дають змогу здійснювати діяльність відповідно до законодавства України, а регулярні оновлення дають можливість враховувати в роботі всі зміни в правовій сфері.

Замовляйте програмні продукти у нас! Ми з 1997 року на ринку, реалізували безліч проектів різної складності. Команда фахівців А4 направляє всі зусилля, щоб Ваш бізнес працював продуктивно та постійно розвивався. У нас Вам буде надано не тільки якісний продукт, а і його супровід, а також необхідні доопрацювання.

За детальною інформацією стосовно програм та рішень звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання