fbpx

Бізнес-програми для обліку та автоматизації

biznes-programmy-ucheta-avtomatizatsii

У цій статті розглянемо, які існують бізнес-програми для обліку та автоматизації. Без зазначених процесів складно уявити конкурентоспроможну організацію. Впровадження програмного забезпечення необхідно для контролю за діяльністю, її аналізу і оптимізації. Прикладні рішення мають функціональні можливості, які здатні задовольнити потреби підприємства будь-якої галузі і будь-якого масштабу.

Облік і автоматизація – необхідність для розвитку бізнесу. Облік дозволяє відстежувати перебіг процесів, приймати оптимальні управлінські рішення, планувати діяльність та багато іншого. Автоматизація дозволяє спростити рішення задач, знизити кількість помилок, уникнути непередбачених витрат, підвищити продуктивність та прибутковість підприємства.

Найпопулярнішими є програмні продукти двох лінійок – 1С:Підприємство та BAS. Серед прикладних рішень існують складні конфігурації з широкими функціональними можливостями призначені для великих організацій. Також розроблені системи для середнього та малого бізнесу. Далі розглянемо детальніше бізнес-програми для обліку та автоматизації. Вони дозволяють оптимізувати діяльність та вести її в рамках законодавства України.

Бізнес-програми для обліку та автоматизації 1С:Підприємство, BAS та інші

Існують два види програм 1С:Підприємство – типові та галузеві. Перші мають великий функціонал, здатний задовольнити потреби підприємства різної сфери діяльності, галузеві – спрямовані на конкретну область бізнесу, наприклад для сільського господарства, ресторанів, СТО і так далі.

1С:Підприємство Бухгалтерія

Найпопулярніша система автоматизації даної лінійки. Володіє широкими функціональними можливостями. Спрямована на вирішення завдань, що стоять перед бухгалтерією. Дозволяє контролювати всі ділянки діяльності підприємства – облік грошових коштів, бухгалтерський та податковий облік, управління персоналом, виробництво і т.д.

За допомогою програмного забезпечення Ви можете вести облік декількох підприємств. Даний процес можна здійснювати в окремій або загальній інформаційній базі. Якою користуватися залежить від того, наскільки пов’язані між собою бізнес-процеси організацій. Загальна база даних буде корисна якщо ділянки діяльності підприємств мають тісний взаємозв’язок.

Система автоматизації дає можливість коректно формувати необхідну регламентну звітність. Інтеграція з Fredo Звіт дозволяє перевіряти звіти і відправляти їх в органи, що здійснюють контроль діяльності. При цьому рішення експортує документацію в необхідний для подачі формат – XML. Також передбачена можливість формувати стандартні бухгалтерські звіти, з їх допомогою проводитися аналіз діяльності в різних площинах.

1С:Підприємство Управління виробничим підприємством

Функціонал даної програми спрямований на оптимізацію виробничих процесів на підприємствах. Вони мають певні відмінності від інших видів комерційної діяльності, тому вимагають відповідних функціональних можливостей і алгоритмів.

За допомогою конфігурації здійснюється повний контроль діяльності організації. Проводиться аналіз ресурсів, оцінка собівартості закупівлі торгово-матеріальних цінностей, складський облік, управління фінансами, виробництво продукції. Прикладне рішення дозволяє планувати роботу, призначати відповідальних осіб, моніторити виконання завдань та приймати оптимальні управлінські рішення.

Передбачена можливість вести податковий та бухгалтерський облік. Формується необхідна документація, перевіряється її коректність і відправляється до відповідних органів. Також передбачено управління закупівлями, продажами, персоналом і відносинами з клієнтами.

1С:Підприємство Управління торговим підприємством

Функціонал бізнес-програми для обліку та автоматизації спрямований на оптимізацію торгової компанії. Реалізація продукції має свою специфіку, що враховували розробники при створенні зазначеного забезпечення. 1С:Підприємство УТП дає можливість керуючим підвищити контрольованість і ефективність виконання поставлених ними завдань. Забезпечення дозволяє вести облік одночасно кількох організацій.

Конфігурація – інструмент, за допомогою якого оптимізуються процеси управління торговими операціями, взаємовідносинами з клієнтами, фінансами, складський облік. Також передбачена можливість вести бухгалтерський та податковий облік, формувати необхідну звітність. Ви зможете аналізувати діяльність, виявляти проблемні місця та приймати ефективні управлінські рішення.

1С:Підприємство Зарплата і управління персоналом

Прикладне рішення направлено на реалізацію кадрової політики компанії. За допомогою системи проводитися планування потреб в співробітниках, прийом персоналу на роботу, облік кадрів і його аналіз, навчання, управління фінансовою мотивацією. Програма дозволяє калькулювати оплату праці, управляти розрахунками з працівниками, розраховувати регламентовані податки, відображати їх, а також нарахування зарплати у витратах організації.

В системі передбачено планування зайнятості співробітників. Призначаються зустрічі, наради, різного роду заходи, формується графік відпусток. Для їх підтвердження існує система затвердження прийнятих рішень. У розрізі управління персоналом формується необхідна звітність і документація.

1С:Підприємство Управління невеликою фірмою

Система орієнтована на невеликі організації різних сфер діяльності – виробництво, продаж товарів, надання послуг і т.д. Дозволяє контролювати всі області роботи компанії. Рішення має зручний інтерфейс з необхідними функціями для формування звітності, в якому можна швидко розібратися.

Конфігурація дозволяє автоматизувати облік матеріалів, запасів, товарів, взаєморозрахунків з клієнтами та постачальниками, операції торгівлі та закупівель. Функціональні можливості передбачають контроль фінансових операцій, управління персоналом, аналітичні звіти за різними напрямками роботи. Для ведення бухгалтерського та податкового обліку передбачена опція інтеграції з Бухгалтерією.

Детально про типові рішення Ви можете дізнатися на нашому сайті.

Передбачені спеціалізовані бізнес-програми для обліку та автоматизації. Детально про такі програмні продукти можна дізнатися розділі галузеві рішення.

BAS ERP

Прикладне рішення має широкий функціонал для оптимізації всіх ділянок роботи підприємства. Підійде для масштабних організацій зі складною структурою бізнес-процесів. При необхідності рішення можна доопрацювати конкретно під компанію. Дана опція сприяє підвищенню ефективності впровадження конфігурації.

Експлуатація програми спростить виконання рутинних завдань та знизить кількість помилок. Функціонал дозволяє підвищити контрольованість і продуктивність діяльності. Управління продажами, закупками, грошовими коштами, персоналом, виробництво і т.д., кожна ділянка організації буде автоматизована, що поліпшить якість виконуваної роботи. Передбачені звіти для аналізу діяльності з різною деталізацією.

BAS ERP – сучасне рішення для розвитку Вашого бізнесу. Великі підприємства мають свою специфіку, що враховується в даному програмному продукті.

BAS Комплексне управління підприємством

Оптимально підходить для організацій малого та середнього бізнесу. Дозволяє автоматизувати такі ділянки діяльності як:

 • Управління:
  • Фінансами;
  • Закупівлями;
  • Торговими операціями;
  • Виробництвом;
  • Відносинами з клієнтами;
  • Витратами.
 • Складський облік;
 • Регламентований облік;
 • Бюджетування;
 • Аналіз діяльності.

Програмне забезпечення дозволяє “включати” і “вимикати” необхідні функції без його зміни.

BAS Управління холдингом

Система розроблена для підвищення якості управління і виконання роботи ряду підприємств, власне холдингу. З її допомогою здійснюється моніторинг і планування бізнес-процесів, що мають великі відмінності один від одного. Програмне забезпечення дає можливість приймати своєчасні рішення, які сприяють досягненню успішного результату.

Рішення дозволяє при необхідності здійснювати інтеграцію з іншими системами.

BAS Бухгалтерія

Конфігурація користується великою популярністю. Сприяє вирішенню всіх бухгалтерських завдань. Дозволяє автоматизувати бухгалтерський та податковий облік. Вся необхідна звітність і документація оформляється згідно із законодавством. Передбачені звіти для аналізу діяльності.

Програма дозволяє оптимізувати різні області підприємства. Підвищується ефективність управління фінансами, торговими операціями, закупівлями, персоналом. Також можна автоматизувати виробництво, складський облік, прискорити виконання завдань. Рутинні операції проводяться автоматично, тому співробітники можуть вирішити більше завдань.

Систему можна використовувати для оптимізації всіх служб підприємства або тільки бухгалтерії, залежить від потреб конкретної компанії.

BAS Управління торгівлею

Функціонал рішення спрямований на підвищення продуктивності торгового підприємства. Дозволяє проводити управління, планування і контроль замовлень, продажів, контролювати взаємини з клієнтами і постачальниками. Ви можете керувати мережею магазинів. Для цього існує опція інтеграції з BAS Роздрібна торгівля. Щоб проводити бухгалтерський та податковий облік, необхідно використовувати BAS Бухгалтерія в спільному режимі.

Дізнатися більше про програми лінійки BAS можна тут.

Класс365

З її допомогою оптимізуються організації, що займаються торгівлею або наданням послуг. Передбачено управління складськими приміщеннями, коштами, можливість працювати з клієнтами, а також їх замовленнями. Доступні функції CRM, тобто підвищення ефективності роботи з замовниками, ведення карток клієнтів, відстеження їх дзвінків, SMS-розсилка, E-mail і т.д.

Існує безкоштовна та платні версії програм. Останні мають більше функціональних можливостей. Так безкоштовне рішення володіє такими опціями:

 • 300 одиниць продукції;
 • 300 контрагентів;
 • 1 своє підприємство;
 • 50 мб призначене для зберігання файлів.

Openbravo

ERP-система розроблена для малого та середнього бізнесу. Володіє широким спектром функціональних можливостей. Дозволяє провести автоматизацію різних ділянок діяльності – виробництво, торгівля, закупівлі, склад, фінанси і т.д.

Бізнес-програми для обліку та автоматизації – необхідний інструмент підтримки конкурентоспроможності

На ринку існує безліч програмного забезпечення. Вибрати відповідне не така і проста задача. Продукти лінійки BAS і 1С:Підприємство зараз оптимальні рішення для будь-якого бізнесу, незалежно від його масштабів і сфери діяльності. З їх допомогою Ви підвищите продуктивність заводу і знизите непередбачені розтрати.

Зазначені конфігурації дають змогу здійснювати діяльність відповідно до законодавства України, а регулярні оновлення дають можливість враховувати в роботі всі зміни в правовій сфері.

Замовляйте програмні продукти у нас! Ми з 1997 року на ринку, реалізували безліч проектів різної складності. Команда фахівців А4 направляє всі зусилля, щоб Ваш бізнес працював продуктивно та постійно розвивався. У нас Вам буде надано не тільки якісний продукт, а і його супровід, а також необхідні доопрацювання.

За детальною інформацією стосовно програм та рішень звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит