Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

BAS Управління холдингом

BAS Управління холдингом — це новітня система CPM класу, яка спеціально була розроблена для якісного управління і автоматизацією цілою низкою компаній, тобто холдингом. Вона дозволяє контролювати і планувати всі необхідні процеси для максимально ефективного управління та обліку в компаніях, де галузі, ІТ системи і бізнес процеси мають великі відмінності між собою. Дане рішення відрізняється від інших програм для управління холдингом в Україні, є більш просунутим і дозволить вам об’єднати всі метрики, звітні дані для контролю показника всієї бізнес діяльності та своєчасного прийняття рішень про внесення змін для кінцевого успішного результату.

BAS

"BAS Управління холдингом"

Потужне рішення для великого бізнесу

До основних функцій програмного забезпечення BAS управління холдингом відносяться:

  • Автоматизація впровадження та ведення інвестиційних проектів. Управління холдингом передбачає участь в безлічі інвестиційних процесів, часом в абсолютно різних сферах. По суті, це глобальна аналітика всіх супутніх результатів і підсумків інвестування. Програма дозволяє прив’язувати додаткові проекти до основного, призначати відповідальних і контролюючих співробітників. За внесеними даними ви автоматично отримуєте розрахунки всіх основних показників
  • Доступ до лімітування, а також так звану “фабрику платежів”. Платіжні календарі дозволяють вам відтворити модель декількох сценаріїв розвиток бізнес процесу, використовувати різні джерела даних для прорахунку різних варіантів ліквідності. Ця підсистема підвищує ефективність в управлінні кредиторської та дебетної заборгованостей, дозволяє управляти ризиками, враховуючи всі економічні показники ринку
  • Бізнес аналіз
  • Автоматизація універсальних процесів. Сюди входить обробка документації, звітності, всі маршрути узгодження процесів і багато іншого
  • Можливості інтеграції для отримання необхідних даних із зовнішніх програм, в яких також ведеться облік і контроль бізнес операцій в різних нішах підприємства.
  • BAS управління холдингом виводить на новий рівень звітність по МСФО і облік. Це можливо за допомогою двох моделей – транзакційної і трансформаційної. Кожна з яких використовується в конкретному випадку. При установці програмного забезпечення ми даємо рекомендації, яка модифікація потрібна саме для вашого холдингу, а також пояснюємо її переваги.

Для максимально ефективного і автоматизованого управління холдингом найкращим варіантом є BAS управління холдингом, ціна якого залежить від особливостей вашого бізнесу і багатьох інших факторів. Наші співробітники розраховують її індивідуально для кожного клієнта, враховуючи всі його потреби і обсяги робіт.

Ціна програми "BAS Управління холдингом"

Назва продукту

Ціна

“BAS Управління холдингом” (Бета версія)

210 000.00 грн

Випущена бета-версія нового рішення CPM-класу (Corporate Performance Management – управління ефективністю холдингу) – “BAS Управління холдингом”, яке призначене для автоматизації широкого спектру задач, пов’язаних з обліком, плануванням і контролем ефективності холдингів різного масштабу.

Функциональні можливості "BAS Управління холдингом"

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання