fbpx

BAS Управління холдингом

bas-upravlenie-holdingom

BAS Управління холдингом — це новітня система CPM класу, яка спеціально була розроблена для якісного управління і автоматизацією цілою низкою компаній, тобто холдингом. Вона дозволяє контролювати і планувати всі необхідні процеси для максимально ефективного управління та обліку в компаніях, де галузі, ІТ системи і бізнес процеси мають великі відмінності між собою. Дане рішення відрізняється від 1С: Підприємство управління холдингом в Україні, є більш просунутим і дозволить вам об’єднати всі метрики, звітні дані для контролю показника всієї бізнес діяльності та своєчасного прийняття рішень про внесення змін для кінцевого успішного результату.

До основних функцій програмного забезпечення BAS управління холдингом відносяться:

 • Автоматизація впровадження та ведення інвестиційних проектів. Управління холдингом передбачає участь в безлічі інвестиційних процесів, часом в абсолютно різних сферах. По суті, це глобальна аналітика всіх супутніх результатів і підсумків інвестування. Програма дозволяє прив’язувати додаткові проекти до основного, призначати відповідальних і контролюючих співробітників. За внесеними даними ви автоматично отримуєте розрахунки всіх основних показників
 • Доступ до лімітування, а також так звану “фабрику платежів”. Платіжні календарі дозволяють вам відтворити модель декількох сценаріїв розвиток бізнес процесу, використовувати різні джерела даних для прорахунку різних варіантів ліквідності. Ця підсистема підвищує ефективність в управлінні кредиторської та дебетної заборгованостей, дозволяє управляти ризиками, враховуючи всі економічні показники ринку
 • Бізнес аналіз
 • Автоматизація універсальних процесів. Сюди входить обробка документації, звітності, всі маршрути узгодження процесів і багато іншого
 • Можливості інтеграції для отримання необхідних даних із зовнішніх програм, в яких також ведеться облік і контроль бізнес операцій в різних нішах підприємства.
 • BAS управління холдингом виводить на новий рівень звітність по МСФО і облік. Це можливо за допомогою двох моделей – транзакційної і трансформаційної. Кожна з яких використовується в конкретному випадку. При установці програмного забезпечення ми даємо рекомендації, яка модифікація потрібна саме для вашого холдингу, а також пояснюємо її переваги.

Для максимально ефективного і автоматизованого управління холдингом найкращим варіантом є BAS управління холдингом, ціна якого залежить від особливостей вашого бізнесу і багатьох інших факторів. Наші співробітники розраховують її індивідуально для кожного клієнта, враховуючи всі його потреби і обсяги робіт.

Ціна програми BAS Управління холдингом

Назва продуктуЦіна
BAS Управління холдингом (Бета версія)210 000 грн.

20 грудня 2017 року випущена бета-версія нового рішення CPM-класу (Corporate Performance Management – управління ефективністю холдингу) – “BAS Управління холдингом”, яке призначене для автоматизації широкого спектру задач, пов’язаних з обліком, плануванням і контролем ефективності холдингів різного масштабу.

Функціональні можливості "BAS Управління холдингом"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит