fbpx

Продукти та рішення BAS

Купити програми BAS — у Нас! Популярні і надійні системи для автоматизації обліку і роботи Вашого підприємства від BAS. В даному розділі ви можете вибрати більш необхідне для вашого бізнесу програмне забезпечення або просто замовити безкоштовну консультацію і отримати всі відповіді на питання, що до бізнес рішень BAS.

Подивитися ціни на програмні продукти можна на сторінках програм в розділах нижче або перейшовши в Прайс-лист по кнопці “Ціни BAS”

Один з найпотужніших сучасних продуктів, метою використання якого є повна автоматизація багатьох робочих процесів великих підприємств з великою кількістю робочих місць і складним процесом виробництва.

Комплексне управління підприємством – рішення для ефективного управління в умовах зростаючого бізнесу малих і середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.

Новітня система CPM класу, яка спеціально була розроблена для якісного управління і автоматизації цілої низки компаній чи підприємств, тобто холдингу.

Бюджетне і якісне рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової звітності будь-якого комерційного підприємства, невеликого масштабу.

Якісне рішення для автоматизації ведення бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства, різного масштабу.

Якісне рішення для автоматизації ведення бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності з росширеними можливостями по нарахуванню заробітної плати.

Програмний продукт для побудови інформаційних систем управління, контролю операційної діяльності та ведення оперативного обліку підприємства.

Максимальна автоматизація всіх бізнес процесів, в яких бере участь документообіг на підприємстві з набором можливостей для управління спільною роботою співробітників.

Рішення для автоматизації бізнес-процесів магазинів різних форматів, які можуть входити в розподілену роздрібну мережу торгового підприємства.

Програмне рішення на основі BAS ERP для ефективного управління сільськогосподарськими підприємствами середнього та великого масштабу, розроблене спеціально для сфери рослинництва.

Якісне рішення для обліку та автоматизації медичних установ різного типу і масштабу. Програма забезпечує облік пацієнтів і медикаментів, контроль закупівель і багато інших функцій необхідні для роботи в медичній сфері.

Зручне програмне рішення по управлінню автопарком, автоматизації диспетчеризації перевезень, і грамотний облік всіх супутніх складових автомобільного господарства.

Прикладне рішення програмних продуктів BAS для малого бізнесу, що дозволяє в повній мірі автоматизувати і вести облік невеликих компаній

Програма включає специфічні галузеві механізми для даної сфери і всю функціональність рішення “BAS Бухгалтерія”

Ліцензії для програмних продуктів BAS на додаткові робочі місця.

Задайте ваше питання нашим професіоналам​​:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит