Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Продукти та рішення BAS

Купити програми BAS — у Нас! Популярні і надійні системи для автоматизації обліку і роботи Вашого підприємства від BAS. В даному розділі ви можете вибрати більш необхідне для вашого бізнесу програмне забезпечення або просто замовити безкоштовну консультацію і отримати всі відповіді на питання, що до бізнес рішень BAS. Подивитися ціни на програмні продукти можна на сторінках програм в розділах нижче або перейшовши в Прайс-лист по кнопці “Ціни BAS”

Рішення BAS для масового ринку

Комплексне управління підприємством – рішення для ефективного управління в умовах зростаючого бізнесу малих і середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.

Якісне рішення для автоматизації ведення бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства, різного масштабу.

Якісне рішення для автоматизації ведення бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності з росширеними можливостями по нарахуванню заробітної плати.

Бюджетне і якісне рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової звітності будь-якого комерційного підприємства, невеликого масштабу.

Прикладне рішення програмних продуктів BAS для малого бізнесу, що дозволяє в повній мірі автоматизувати і вести облік невеликих компаній

Рішення для автоматизації бізнес-процесів магазинів різних форматів, які можуть входити в розподілену роздрібну мережу торгового підприємства.

Програмний продукт для побудови інформаційних систем управління, контролю операційної діяльності та ведення оперативного обліку підприємства.

Ліцензії для програмних продуктів BAS на додаткові робочі місця.

Рішення BAS для КОРП ринку

Один з найпотужніших сучасних продуктів, метою використання якого є повна автоматизація багатьох робочих процесів великих підприємств з великою кількістю робочих місць і складним процесом виробництва.

Новітня система CPM класу, яка спеціально була розроблена для якісного управління і автоматизації цілої низки компаній чи підприємств, тобто холдингу.

Максимальна автоматизація всіх бізнес процесів, в яких бере участь документообіг на підприємстві з набором можливостей для управління спільною роботою співробітників.

Галузеві рішення BAS

BAS Громадське харчування призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в сфері громадського харчування

Зручне програмне рішення по управлінню автопарком, автоматизації диспетчеризації перевезень, і грамотний облік всіх супутніх складових автомобільного господарства.

Комплексне управління паливним підприємством — рішення для ведення обліку організацій, що займаються реалізацією палива, а також для кафе, ресторанів на території автозаправних станцій

Якісне рішення для обліку та автоматизації медичних установ різного типу і масштабу. Програма забезпечує облік пацієнтів і медикаментів, контроль закупівель і багато інших функцій необхідні для роботи в медичній сфері.

Програмний продукт, розроблений для підприємств житлово-комунальної сфери, незалежно від їх організаційної форми

Програмне рішення на основі BAS ERP для ефективного управління сільськогосподарськими підприємствами середнього та великого масштабу, розроблене спеціально для сфери рослинництва.

BAS АГРО. Бухгалтерія призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в організаціях, що здійснюють сільськогосподарську діяльність і інші види комерційної діяльності.

АГРО Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу – прикладне рішення розроблене з метою автоматизації агро підприємств.

Прикладне рішення “BAS Будівництво. ERP” розроблено на базі рішення BAS ERP і містить всю функціональність даного продукту.

Програма включає специфічні галузеві механізми для даної сфери і всю функціональність рішення “BAS Бухгалтерія”

BAS Будівництво. Управління фінансами призначено для ведення обліку на підприємствах будівельної галузі

Прикладне рішення “BAS Управління будівельним виробництвом” може використовуватися в будівельних організаціях усіх рівнів (генеральними підрядниками, підрядниками та субпідрядниками).

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання