fbpx

Продукти та рішення BAS

Популярні і надійні системи для автоматизації обліку і роботи Вашого підприємства від BAS. В даному розділі ви можете вибрати більш необхідне для вашого бізнесу програмне забезпечення або просто замовити безкоштовну консультацію і отримати всі відповіді на питання, що до бізнес рішень BAS.

Один з найпотужніших сучасних продуктів, метою використання якого є повна автоматизація багатьох робочих процесів великих підприємств з великою кількістю робочих місць і складним процесом виробництва.

Якісне рішення для автоматизації ведення бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства, різного масштабу.

Новітня система CPM класу, яка спеціально була розроблена для якісного управління і автоматизації цілої низки компаній чи підприємств, тобто холдингу.

Програмний продукт для побудови інформаційних систем управління, контролю операційної діяльності та ведення оперативного обліку підприємства.

Максимальна автоматизація всіх бізнес процесів, в яких бере участь документообіг на підприємстві з набором можливостей для управління спільною роботою співробітників.

Рішення для автоматизації бізнес-процесів магазинів різних форматів, які можуть входити в розподілену роздрібну мережу торгового підприємства.

Задайте ваше питання нашим професіоналам​​:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит