Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях — програмний продукт, розроблений для підприємств житлово-комунальної сфери, незалежно від їх організаційної форми. Система служить інструментом автоматизації управлінських процесів і обліку. Конфігурація дозволяє сформувати єдину базу даних. З її допомогою контролюються різні аспекти діяльності організації.

Програмний продукт дає можливість формувати та реєструвати різні документи. Аналітичні звіти надають інформацію з різних ділянок обліку. Користувач може вказувати необхідний рівень деталізації в них. Також доступна можливість самостійно встановлювати критерії за якими збираються дані в звітах.

BAS

"BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Зручне рішення для управління в комунальній галузі

Програма не передбачає вирішення завдань бухгалтерського і податкового обліків. Для цього рекомендуємо використовувати систему BAS Бухгалтерія. Спільне використання конфігурацій можливо завдяки обміну інформацією між ними. BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях дає можливість аналізувати діяльність підприємства, стежити за взаєморозрахунками з споживачами, контролювати фінансові операції. Даний продукт можна або придбати з нуля, або на умовах апгрейда.

Програма “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” призначена для ведення тільки управлінського обліку. Для ведення бухгалтерського та податкового обліку рекомендується придбати програму “BAS Бухгалтерія“. Для спільного використання з цією програмою в прикладному рішенні реалізований обмін даними на рівні документів.

Управлінський облік ведеться за даними, зафіксованими в документах. Факт здійснення операцій вводиться один раз і отримує надалі відображення в різних розділах управлінського обліку з формуванням необхідної звітності. Система має можливість реєстрації та формування первинних документів господарської діяльності підприємства: фінансових, складських тощо.

Ціна програми "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Назва продукту

Ціна

“BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях”

6 690.00 грн

“BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” додаткова ліцензія на 1 будинок

2 100.00 грн

“BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” додаткова ліцензія на 5 будинків

8 400.00 грн

“BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” додаткова ліцензія на 10 будинків

16 170.00 грн

“BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” додаткова ліцензія на 20 будинків

31 500.00 грн

“BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” додаткова ліцензія на 50 будинків

73 500.00 грн

Функциональні можливості "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання