fbpx

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях — програмний продукт, розроблений для підприємств житлово-комунальної сфери, незалежно від їх організаційної форми. Система служить інструментом автоматизації управлінських процесів і обліку. Конфігурація дозволяє сформувати єдину базу даних. З її допомогою контролюються різні аспекти діяльності організації.

Програмний продукт дає можливість формувати та реєструвати різні документи. Аналітичні звіти надають інформацію з різних ділянок обліку. Користувач може вказувати необхідний рівень деталізації в них. Також доступна можливість самостійно встановлювати критерії за якими збираються дані в звітах.

Програма не передбачає вирішення завдань бухгалтерського і податкового обліків. Для цього рекомендуємо використовувати систему BAS Бухгалтерія. Спільне використання конфігурацій можливо завдяки обміну інформацією між ними. BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях дає можливість аналізувати діяльність підприємства, стежити за взаєморозрахунками з споживачами, контролювати фінансові операції. Даний продукт можна або придбати з нуля, або на умовах апгрейда.

Програма “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” призначена для ведення тільки управлінського обліку. Для ведення бухгалтерського та податкового обліку рекомендується придбати програму “BAS Бухгалтерія“. Для спільного використання з цією програмою в прикладному рішенні реалізований обмін даними на рівні документів.

Управлінський облік ведеться за даними, зафіксованими в документах. Факт здійснення операцій вводиться один раз і отримує надалі відображення в різних розділах управлінського обліку з формуванням необхідної звітності. Система має можливість реєстрації та формування первинних документів господарської діяльності підприємства: фінансових, складських тощо.

Ціна програми BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

Назва продукту Ціна
BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях 6690 грн.
BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях, додаткова ліцензія на 1 будинок 2100 грн.
BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях, додаткова ліцензія на 5 будинків 8400 грн.
BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях, додаткова ліцензія на 10 будинків 16170 грн.
BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях, додаткова ліцензія на 20 будинків 31500  грн.
BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях, додаткова ліцензія на 50 будинків 73500  грн.

Функциональні можливості "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит