fbpx

BAS Медицина (Лікарня та Поліклініка)

BAS Медицина

BAS Медицина призначена для автоматизації діяльності медичних організацій різних організаційно-правових форм, які надають медичну допомогу в амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних умовах, а також для автоматизації кількісно-сумового обліку медичних матеріалів, медикаментів і товарів медичного призначення в аптечних пунктах. У нас ви можете отримати консультацію та придбати програмні рішення “BAS Медицина. Лікарня” і “BAS Медицина. Поліклініка“. 

Повна функціональність реалізована у версії продукту “BAS Медицина. Лікарня”. У версії “BAS Медицина. Поліклініка” відсутній кількісно-сумовий облік медичних матеріалів, а також функціональні розділи стаціонару і приймального відділення.

Прикладне рішення “BAS Медицина” призначене для автоматизації основних видів діяльності медичної організації, яка надає медичну допомогу пацієнтам в амбулаторно-поліклінічних умовах і денних стаціонарах і включає в себе підсистеми для автоматизації лікарень, які надають медичну допомогу в поліклініках і в стаціонарних умовах цілодобового перебування.

“BAS Медицина” дозволяє створити єдиний інформаційний простір медичної організації з розподілом доступу до даних рольовим принципом. При цьому в одній інформаційній базі можна вести облік за декількома медичними організаціями.

Ціна програми BAS Медицина

Назва продуктуЦіна
BAS Медицина. Лікарня36000 грн.
BAS Медицина. Поліклініка21000 грн.
BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце3000 грн.
BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 5 робоче місце12000 грн.
BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 10 робоче місце21000 грн.
BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 20 робоче місце40000 грн.
BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 50 робоче місце95000 грн.

Функциональні можливості "BAS Медицина"

Програма дозволяє комплексно автоматизувати різні види діяльності медичної організації, забезпечуючи тим самим ефективне управління сучасною медичною організацією. Завдяки широким можливостям, налаштування системи можна пристосувати до різних бізнес-процесів медичної організації.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит