fbpx

BAS Комплексне управління паливним підприємством

BAS Комплексне управління паливним підприємством — прикладне рішення, розроблене для ведення фінансового та управлінського обліку для організацій, що займаються реалізацією палива, а також для кафе, ресторанів на території автозаправних станцій. Програмний продукт використовується для автоматизації різних операцій з паливом, його продажами і закупівлями.

Конфігурація дозволяє працювати в рамках поточного законодавства України. Таким чином Ви можете коректно оформлювати документацію, а також уникнути непередбачених витрат. Звіти, що передбачені системою, дають можливість стежити за рухом підакцизних товарів, прогнозувати обсяг акцизного реєстраційного ліміту, формувати регламентовану і фінансову звітність.

Програма спрямована на оптимізацію бізнес-процесів на підприємстві. Охоплює різні аспекти при роботі з паливом. Система дозволяє підвищити контрольованість діяльності, а також її ефективність. BAS Комплексне управління паливно підприємством можна придбати або з нуля, або на умовах апгрейда.

Рішення дозволяє автоматизувати господарські операції з паливом, паливними картами і талонами відповідно до вимог законодавства, а також автоматизувати процес обліку закупівель і продажів супутніх товарів для мережі АЗК. Також рішення включає блок автоматизації нафтобаз. Звіти надають користувачеві можливість відстежувати рух підакцизних товарів, прогнозувати обсяг акцизного реєстраційного ліміту, будувати регламентовану і фінансову звітність.

Галузеве рішення розроблено на базі типового рішення “BAS Комплексне управління підприємством” і містить повну функціональність даної програми.

Ціна програми BAS Комплексне управління паливним підприємством

Назва продукту Ціна
BAS Комплексне управління паливним підприємством 69000 грн.
BAS КУПП, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце 3600 грн.
BAS КУПП, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць 12800 грн.
BAS КУПП, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць 24600 грн.
BAS КУПП, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць 45900 грн.
BAS КУПП, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць 110700 грн.
BAS КУПП, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць 204000 грн.

Функциональні можливості "BAS Комплексне управління паливним підприємством"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит