Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

BAS Громадське харчування

BAS Громадське харчування — прикладне рішення, за допомогою якого оптимізується діяльність організації. Передбачена автоматизація обліку, бухгалтерського та податкового характеру, в ресторанах, кафе та інших підприємствах громадського харчування. Система дозволяє спростити виконання завдань для співробітників.

BAS

"BAS Громадське харчування"

Зручне рішення для кафе, барів та ресторанів тощо

У конфігурації розроблені необхідні інструменти для зберігання рецептур, інформації про продукти, товари, при цьому враховується сезонність, калорійність та інші характеристики страв. Забезпечення дозволяє фіксувати необхідну кількість інгредієнтів брутто і нетто, а також які повинні бути смак, запах, зовнішній вигляд і т.д., після приготування.

Прикладне рішення дозволяє вести облік продажів і формувати звіти для аналітики. Конфігурація розроблена на основі BAS Бухгалтерія, тому володіє всіма її можливостями. За допомогою системи операції виконуються швидше та в рамках поточного законодавства. Використовуючи BAS Громадське харчування, Ви знизите кількість помилок, підвищите прибутковість і продуктивність Вашого бізнесу.

Рішення “BAS Громадське харчування” призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку діяльності ресторанів, кафе, підрозділів громадського харчування готельних комплексів, виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

Ціна програми "BAS Громадське харчування"

Назва продукту

Ціна

“BAS Громадське харчування”

11 700.00 грн

“BAS Громадське харчування” клієнтська ліцензія на 1 робоче місце

2 580.00 грн

“BAS Громадське харчування” клієнтська ліцензія на 5 робочих місць

9 300.00 грн

“BAS Громадське харчування” клієнтська ліцензія на 10 робочих місць

15 500.00 грн

Функциональні можливості "BAS Громадське харчування"

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання